13.1 C
Nitra
štvrtok, 11 apríla, 2024

Umelá inteligencia predpovedá do roku 2100 šokujúci scenár. TAKTO vraj skončí Slovensko

Veci sa menia, človek sa mení a aj svet sa mení. Mnohí poznajú ten povzdych „Už to nie je ako bývalo…“ A veru, majú aj pravdu, už takmer nič nie je ako bývalo. Isté ale je, že ani nič nebude ako bývalo, pretože všetko sa vyvíja a mení.

Človek je na tejto planéte iba veľmi krátky čas a iba niektorým sa podarí zažiť okamžiky, kedy sa planéta Zem mení. A nielen ona samotná, ale aj usporiadanie hraníc štátov, ktoré sú na nej vytvorené. Ako informuje portál dnes24.sk, svet, a najmä Európa, bude do roku 2100 vyzerať úplne ináč ako ju poznáme teraz. Predpovedá to – umelá inteligencia. Mapu uverejnil instagramový účet Amazing Maps, ktorý sa za niekoľko dní od jej uverejnenia postaral o poriadny rozruch.

Poľsko, Bielorusko aj Ukrajina zmiznú z mapy

Svet, a teda aj Európa, vraj o nejakých 70 až 80 rokov bude vyzerať ináč ako ich poznáme teraz. Lenže… Umelá inteligencia predpovedá, že Slovensko, ako ho poznáme dnes, už v roku 2100 existovať nebude! Vraj ho pohltí Rakúsko! Nevznikne však už žiadna Rakúsko-Uhorská monarchia, ale Rakúsko-Slovensko. Teda už nie Česko-Slovensko, ale nové zloženie. A naši bratia Česi zostanú osamote. Zmeny hraníc ale čakajú aj niektoré ďalšie štáty, ktoré to v tejto chvíli ani len netušia.

Homeopatikami sa podľa Petra Šmidriaka dajú v podstate liečiť všetky ľudské choroby

Podľa predpovedí umelej inteligencie, ktorá teda skutočne poriadne šokuje, na mape už nebude ani Poľsko, Bielorusko či Ukrajina, ale len akási spoločná „čiernota“, v ktorej je aj Rusko. Ako sa bude toto územie volať si umelá inteligencia predpovedať netrúfla. Čo ale vie, že Rumunsko zmení názvov na Rubmunsko a vznikne aj nový štátny útvar na čele s Luxemburskom, Belgickom a Holandskom. Do jedného štátu sa spoja Bulharsko a Grécko. Na mape si môžete pozrieť zvyšok nového geopolitického rozdelenia.

Umelá inteligencia predpovedá do roku 2100 šokujúci scenár. TAKTO vraj skončí Slovensko
Takto by mala podľa umelej inteligencie vyzerať mapa Európy v roku 2100. Zdroj: instagram.com/amazing__maps

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x