16.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Trenčín: Kultúrne leto ponúkne blues, divadlo, dychovku i rozprávku pre deti

Blues, dychovku, divadelné predstavenie i rozprávku pre deti ponúkne Trenčanom i návštevníkom mesta do nedele (6. 8.) trenčianska radnica v rámci Kultúrneho leta. Informovala o tom hovorkyňa mesta Erika Ságová.

V Átriu pod Mestskou vežou zaznie v piatok od 19.00 h v rámci Hudobného pikniku blues aj so zvukmi drumble v podaní Erika a Juraja Turtevovcov spolu s uznávaným hráčom na ústnu harmoniku Erichom Bobošom Procházkom.

V sobotu (5. 8.) podvečer odohrajú členovia Mestského divadla Trenčín v Átriu divadelnú inscenáciu Zuzany Mišákovej Nádej Dubček. Nedeľné popoludnie bude patriť v Átriu pod vežou deťom. O 16.00 h sa tam začne predstavenie Fedor z krajiny Mala.

Hudobná nedeľa poteší na Mierovom námestí od 17.00 h priaznivcov dychovej hudby. Divákom sa predstaví dychová hudba Opatovanka s kapelníkom Stanislavom Hrickom. Ich letný koncert ponúkne známe slovenské melódie.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x