13.1 C
Nitra
nedeľa, 25 septembra, 2022

Trenčiansky umelec je v šoku: Môj otec zomrel na následky očkovania!

Trenčiansky umelec Rastislav Nomad Jakubek, známy svojou tvorbou graffiti a streetartu, dnes zverejnil tragickú a zároveň šokujúcu správu. V piatok sa dozvedel o náhlej smrti svojho otca. „Oveľa väčší šok som dostal, keď mi lekári povedali, že príčinou smrti môjho otca boli krvné zrazeniny a trombóza hlbokých žíl. Otec celý pracoval v lese, bol športovec, udržiaval sa aj na dôchodku a bál sa kovidu. Áno, dal sa očkovať,“ povedal nám dnes Rasťo.

Majú EUrópania hynúť ako muchy aby mali Pfizer a spol. Vianoce po celý rok? Pýta sa Juraj Mesík

Trenčiansky umelec je v šoku: Môj otec zomrel na následky očkovania!
Rastislav Nomad Jakubek

Dnes som sa dozvedel podľa pitevnej správy príčiny smrti môjho milovaného otca: Citujem… Krvné zrazeniny a trombóza hlbokých žíl. Otec žil zdravo, nepil, nefajčil, bol aj vo vyššom veku v dobrej kondícii. Robil ťažké a namáhavé práce v lese, ktoré by som ani ja nevládal spraviť. Bol zvyknutý na to a bavilo ho to. Otec, bohužiaľ, nemal asi žiadne informácie z druhej strany, len tie, ktoré som mu ja na diaľku jasne a stručne opatrne dával od začiatku tejto Pandemencie, ale ani mňa by vo sne nenapadlo, že nakoniec sa to naozaj stane. Radšej by som bol za blázna a nemal pravdu, len aby otec žil.

MUDr.Marián Šóth: Je vhodné očkovanie proti covid19 pre každého? Určite nie

Priatelia moji, je toto vôbec možné??? Veď mi zabili otca, ktorý podcenil tento zákerný svinský podvodný a diabolský svet! Otec sa viac bál podvodného kovidu ako vakcíny a to sa mu vypomstilo! Chápete čo sa stalo? Zabili mi otca!!!!!!!!

V Bratislave našla podnik porušujúci opatrenia, podľa fotografií by malo ísť o Klub pod lampou Štefana Hríba

Trenčiansky umelec je v šoku: Môj otec zomrel na následky očkovania!

(heď)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články