34.2 C
Nitra
pondelok, 15 augusta, 2022

Majú EUrópania hynúť ako muchy aby mali Pfizer a spol. Vianoce po celý rok? Pýta sa Juraj Mesík

Propaganda očkovania experimentálnymi vakcínami proti COVID-19 sa u nás nezastaví pred ničím. Ani pred zamlčovaním skutočností, ktoré by ľuďom, ktorí uvažujú o očkovaní, otvorili oči. A pritom stačí tak málo – povedať pravdu!

Na Slovensku stále počúvame iba negatívne čísla o počtoch ľudí, ktorí zomreli v nemocniciach, alebo tam ležia vo veľmi vážnom stave iba preto, že nie sú zaočkovaní. Nezaočkovaní sa jednoducho stali vinníkmi za to, že sa koronavírus nedarí zastaviť a poraziť. Nie nedostatočná liečba už lekármi v ordináciách, a ani nie málo funkčné experimentálne vakcíny. Že je skutočnosť iná ako sa u nás prezentuje ukazuje v statuse analytik bezpečnostných rizík a vyštudovaný lekár Juraj Mesík, podľa ktorého ide o fiasko masových vakcinácií.

Kde urobili súdruhovia z EU chybu?

Mesík ukazuje na fiasko masových „vakcinácií“ aj na prípade Južnej Kórei, ktorá má 82% „plne vakcinovaných“. „Neviem, kde zaspala cenzúra, píšu o tom dokonca vo Wall Street Journal. O čom nepíšu je, že v J. Kórei majú dnes 133x viac „prípadov“ na milión ako v Japonsku. V Portugalsku, s 89% najopichanejšej krajine EÚ majú „prípadov“ 420x viac, v druhom najopichanejšom Španielsku (81%) o 450x viac,“ uvádza v statuse Mesík, podľa ktorého je to podobné aj s oficiálnym denným počtom mŕtvych na Covid.

„V Španielsku 110x viac na milión obyvateľov, v J. Kórei 130x viac a v Portugalsku 150x viac ako v Japonsku, demograficky najstaršej krajine sveta. V každej menovanej krajine majú pritom viac opichaných ako v Japonsku – v J. Kórei o 4% a v Portugalsku až o 11% (82 resp. 89% verzus 78% v Japonsku). Kde urobili súdruhovia z EU chybu???“ pýta sa Juraj Mesík sarkasticky a na samý záver sa opäť pýta: „Alebo to nie je chyba a EUrópania proste majú hynúť ako muchy aby mali Pfizer a spol. Vianoce po celý rok?“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články