16.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Traktormaniaci a im podobní pozor! V Mani na vás okrem zábavy čaká súťaž v orbe aj Traktormánia (VIDEO)

Ľudia po celom svete sa bavia na rozličných akciách, nad ktorými jedni krútia hlavami a iní sa idú potrhať aby sa na nich zúčastnili. A to hneď z viacerých dôvodov. A tie majú zrejme aj účastníci parádnej akcie s názvom Traktormánia, ktorá bude až najbližší víkend.

Traktormánia je názov akcie, ktorá počas soboty 5. augusta na futbalovom ihrisku v Mani neďaleko Nových Zámkov napíše už svoju deviatu kapitolu. Na akcii, o ktorej sa záujemcovia dozvedia aj v statuse na sociálnej sieti, sa zídu nielen vlastníci malotraktorov, rozličných štvorkoliek a off-roadov, ale aj všetci tí, ktorým sú tieto stroje srdcu blízke.

Traktormaniaci a im podobní pozor! V Mani na vás okrem zábavy čaká súťaž v orbe aj Traktormánia (VIDEO)
Zdroj: FB / Traktormánia

Všetci tí, ktorí do Mane prídu sa môžu tešiť nielen na „tvrdé“ súťaženie, ale aj zábavu pre malých i veľkých. Na tých najmenších čaká napríklad i penová show a rozličné iné atrakcie, vrátane Lietajúcich rozprávok od 19.00 do 20.00 hod, pre dospelákov bude hrať Maňanská muzička a od 21.00 do 03.00 sa budú môcť zabávať na Oldies párty Rádia Vlna. Prirodzene, chýbať nebude ani vyhodnotenie súťaže v orbe O majstra Požitavia, ako aj súťaže zručnosti Traktormánia. A aby toho nebolo málo, tí šťastnejší si odnesú aj ceny so zaujímavej tomboly. Celá parádna akcia začína od 9.00 hod a záujemcovia sa budú môcť na vyhliadkových letoch nechať odviesť aj na vrtuľníku.

YouTube video

„Milí naši priaznivci. Dáme si súťaž o dve vstupenky na Traktormániu 2023 s večernou Oldies párty Rádia Vlna. Podmienky účasti na súťaži sú veľmi jednoduché. Zdieľajte verejne príspevok na FB a do komentára pod príspevok napíšte koho so sebou zoberiete. Súťaž trvá do piatka 28. júla,“ odkazujú v statuse organizátori širokej verejnosti.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x