-1.5 C
Nitra
utorok, 7 decembra, 2021

TOTO je neuveriteľné: Covid automat má len odporúčací charakter! Tvrdí minister Lengvarský

Na Slovensku máme od pondelka prvé na čierno sfarbené okresy a v nich viaceré obmedzenia. Ako ich však s plnou vážnosťou dodržiavať, keď minister zdravotníctva priznáva, že Covid automat má iba odporúčací charakter!

Súdny a rozumne zmýšľajúci človek si pomyslí, že si z nás vláda a „odborníci“ robia srandu. Tak najskôr sľubovali, že zaočkovaní budú mať „slobodu“ a „zdravie“, no a teraz je jasné, že nemajú ani jedno ani druhé. A to preto, lebo v čiernych okresoch pre nich platia rovnaké obmedzenia ako pre nezaočkovaných, a navyše môžu na koronavírus opäť ochorieť, ba sami ho aj roznášajú! Že nás všetkých klamali a klamú svedčí i status spolu s videom, ktorý na svojom profile zverejnil Miroslav Heredoš, poslanec parlamentu a člen hnutia Republika.

Covid automat nie je ani zákonom schválený automat ani nariadenie vlády!

„Slová ministra Lengvarského si dobre vypočujte a dobre si ich zapamätajte – COVID AUTOMAT MÁ ODPORÚČACÍ CHARAKTER!!!! Počujete to???“ obracia sa v úvode statusu Miroslav Heredoš na Slovákov, ktorí si majú vo videu možnosť vypočuť slová šéfa rezortu zdravotníctva Vladimíra Lengvarského. Poslanec okrem toho jasne konštatuje. „Covid automat nie je ani zákonom schválený automat v Národnej rade, nie je to ani nariadenie vlády. Je to uznesenie vlády. Uznesenie vlády!!! A podľa člena vlády má – veľmi správne – odporúčací charakter,“ upozorňuje Heredoš slovenský pospolitý ľud.

https://www.nitranoviny.sk/je-to-potvrdene-covid-pas-je-zdravotna-dokumentacia-informuje-heredos/

TOTO je neuveriteľné: Covid automat má len odporúčací charakter! Tvrdí minister Lengvarský

„Od augusta tvrdím rovnaké veci, a krok po kroku sme vystavali skvelú iniciatívu VOĽNÁ ZÓNA, ktorá stojí na strane pravdy, zdravého rozumu a hlavne zákonov!“ konštatuje Miroslav Heredoš, ktorý v samom závere ešte burcujúco dodáva: „Nedovolíme šliapať po občanoch a ich právach! Preto ideme do poriadneho boja.“

Miroslav Heredoš. Zdroj: FB / Miroslav Heredoš

Prečítajte si tiež

Najnovšie články