-0.6 C
Nitra
utorok, 7 decembra, 2021

Dôkaz, že Ficovi SFALŠOVALI formulár e-Hranica a údaj o tom, že je plne očkovaný

Robert Fico dnes na tlačovke hovoril aj na tému vlastného očkovania.

Keďže sám očkovanie odmieta, vláda sa rozhodla, že z neho urobí klamára a spustila proces sfalšovania dokladu o tom, že mal prekročiť v lete hranice SR a pri návrate späť mal vo formulári napísať, že je plne zaočkovaný. Krátko nato predsedu SMERu – SD Národné centrum zdravotníckych informácií informovalo, že vyplnenie tohto formulára v mene Roberta Fica bolo hackerským útokom. 

„Napriek tomu, že o tom vedeli štátne orgány, Úrad verejného zdravotníctva v Bratislave ma dvakrát – 3. 9. a 7. 9. oficiálne žiada, aby som okamžite predložil doklad o zaočkovaní osoby, ktorým môžem jednoznačne preukázať status plne očkovanej osoby. Rovnaký list mi posielajú 7. 9. a už sa mi začínajú vyhrážať. 21. júla som neprekračoval žiadne hranice Slovenskej republiky. Nevypĺňal som žiadny formulár e-Hranica. Pravda je ale taká, že kým jeden úrad hovorí, že je to hackerský útok a je to sfalšované, na základe tohto sfalšovaného Regionálny úrad verejného zdravotníctva ma otravuje a žiada odo mňa, aby som predložil tento doklad, lebo v opačnom prípade ma budú považovať za zločinca, ktorého treba zatvoriť, lebo som klamal.“ 

Preto sa R. Fico pýta, akú majú občania istotu, že ich údaje niekto nesfalšoval a nezneužil a niekto vyrobil falošné doklady, len aby bola vysoká miera zaočkovania.

Kompletný doklad si môžete pozrieť tu:

Zdroj: TS

Prečítajte si tiež

Najnovšie články