20.1 C
Nitra
piatok, 24 mája, 2024

Takmer na mol opitá mladá vodička nafúkala v Nitre viac ako 2,5 promile alkoholu

Keď emancipácia, tak absolútna. Ženy by sa chceli vyrovnať mužom v čo najširšom spektre prác či športových činností, ale ako sa zdá, zostávať za nimi nechcú ani pri požívaní alkoholických nápojov. Čo je ale ešte horšie, rovnako ako muži sa potom neštítia sadnúť si opité za volant.

Ako na to ukázala len 21-ročná vodička osobného auta Citroën C3, ktorá nafúkala viac ako 2,5 promile alkoholu. O udalosti informuje v statuse na sociálnej sieti niktrianska krajská polícia. Mladú ženu v skorých ranných hodinách zastavili a kontrolovali policajti z Obvodného oddelenia Nitra západ na Párovskej ulici v Nitre. „Pri predkladaní dokladov policajti zacítili alkohol, preto vodičku podrobili dychovej skúške. Tá mala pozitívny výsledok 1,22 mg/l alkoholu, čo predstavuje 2,54 promile,“ píše v statuse polícia. Následne jej policajti obmedzili osobnú slobodu a umiestnili do policajnej cely. „Vo veci bolo začaté trestné stíhanie a súčasne vznesené obvinenie pre prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky,“ dodala na záver polícia.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x