28.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Tak, junci… kto môže na koneeee, …kto nie, tak utekajteee. Kto bude prvý za hranicami, hijooo! Smeje sa z ukrajinských „vlastencov“ Farkašovský

Amerikánci roztrúsili po svete, že dnes, 16.2., sa začne vojna medzi Ruskom a Ukrajinou. Rozšírili to s takou vážnosťou, podporenou takými „silnými“ argumentami, že im uverili aj niektorí ukrajinskí oligarchovia a poslanci, ktorí radšej zo svojej rodnej krajiny, na ktorej sa iba priživovali, rovnako ako tí naši na Slovensku, radšej rýchlo zutekali preč.

„Zachráň sa kto môžeeeš!“ Aj takto by sa dal nazvať hromadný útek boháčov a „pronárodných“ politikov, ktorí zutekali z Ukrajiny preč. Dôvodom malo byť údajné napadnutie Ukrajiny ruskou armádou, čo na 100% vedeli, a oznámili im ich „priatelia“ z USA. Logicky zmýšľajúci ľudia sa na tom iba zasmiali, tak ako v humorne ladenom statuse bývalý poslanec nášho parlamentu za SNS Karol Farkašovský.

Na vojnové strašidlá veria zbabelci, strachopudi a hysterici so siláckymi rečami

„Na koneeee, alebo radšej utekajmeeee… Povedali si 24 poslanci ukrajinského parlamentu a dodali – nás nedogoňat,“ začína svoj status Farkašovský a dodáva: „Vojna ňe-budet. To vie každý súdny človek. Dokonca aj tí špióni, ktorí na božie svetlo vypustili bohorovnú pravdu o chystanom útoku na 16. február. Som zvedavý, čo budú títo politickí tragédi drkotať keď sa v stredu nič nestane. Určite povedia, že hrozby sankcií zabrali, že zahraničné návštevy Kremeľ vystrašili. Budú si prihrievať polievočku všetci, ktorí si u Putina podávali kľučky a sedeli za dlhočizným stolom.“ V hre sú podľa Farkašovského peniaze, a to veľké. „Je tu Nord Stream, stovky nemeckých, francúzskych či britských spoločností podnikajúcich v Rusku. EÚ investovala do Ukrajiny za posledných 5 rokov vyše 5 miliárd eur pomoci, teraz odsúhlasil Európsky parlament ďalšiu miliardu. Že by to všetko išlo do luftu..?“ pýta sa náš bývalý poslanec a národniar.

Poslanec Žiak vyplakáva nad tým čo robia naštvaní Slováci. Vlastizradca, žnete len to, čo ste sami zasiali! Odkazujú mu ľudia (VIDEO)

„Na vojnové strašidlá veria zbabelci, strachopudi a hysterici so siláckymi rečami. Len v nedeľu odletelo z Kyjeva 20 lietadiel s odvážnymi oligarchami aj s perepúťou. A čuduj sa svete už aj 24 „odvážni“ poslanci ukrajinského parlamentu sú v teplom zahraničí. Ale nepochybne duchom a rečami ostanú v rodnej zemi,“ konštatuje sarkasticky Farkašovský a dodáva, „ že z diaľky budú isto vehementne podporovať svoj trpiaci národ a ľudí, ktorí nepustili do nohavíc a ostali. „Napokon pri 150 eurových platoch ani nemali kam a ani za čo – odletieť. Vojna nebude. Problém je len a len v egu politikov. Stačí si uvedomiť obrovskú pravdu čo povedal Sergej Lavrov svojej britskej kolegyni Trussovej – „my sa počúvame, ale nepočujeme“. To platí v politike tak v Amerike, Európe, aj na Ukrajine, aj v Rusku aj u nás. Len by ma zaujímalo ako by sa zachovali v podobnej situácii slovenskí poslanci a politici. Koľko z nich by v tichosti ufujazdilo – podľa vzoru Pacha hybského zbojníka,“ zamýšľa sa náš exposlanec.

„Urobme im aspoň požiarne cvičenie Fire strike – Tak, junci… kto môže na koneeee, …kto nie, tak utekajteee. Kto bude prvý za hranicami, hijooo. Netreba nám ani referendum, len nám tu nechajte pokoj,“ končí Karol Farkašovský svoj sarkasticky a zároveň humorne ladený status.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články