15.9 C
Nitra
štvrtok, 6 októbra, 2022

Sulík bráni seba aj stranu: Toto všetko sú samé nezmysly!

Strana Sloboda a Solidarita (SaS) sa ohradzuje voči nepravdivým informáciám, ktoré sa šíria na sociálnych sieťach a ktoré prezentujú aj niektorí poslanci Národnej rady SR.

Sulík bráni seba aj stranu: Toto všetko sú samé nezmysly!
Richard Sulík, arch.

„Som pripravený brániť seba a stranu SaS, pretože niektoré nezmysly, ktoré sa o mne šíria, prekračujú všetky medze. Jedným z nich sú aj klamstvá Tomáša Tarabu, ktorý tvrdí, že obvolávam opozičných poslancov, aby bol odvolaný Igor Matovič.

Rovnako to platí aj pri absurdnom klamstve o tom, že som rokoval s Miroslavom Sujom, či o klamstve, že som prehováral Eduarda Hegera na predčasné voľby. Je zrejmé, že cieľom tejto špinavej hry, na ktorej sa prekvapivo podieľajú aj fašisti, je len a len poškodiť strane SaS a donútiť nás, aby sme ustúpili z našej požiadavky odchodu Igora Matoviča z vlády. 

Ak však nie je OĽANO ochotné v záujme krajiny obetovať jeden post pre človeka, ktorý škodí Slovensku, tak naši ministri podajú na konci augusta demisiu aj bez toho, aby si niekto vymýšľal akékoľvek nepodložené a podlé klamstvá,“ povedal predseda SaS Richard Sulík.

(ts)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články