12.1 C
Nitra
pondelok, 23 mája, 2022

Harabin v tom má jasno: Násilnou vakcináciou chcú zlomiť ducha a vôľu slovenských občanov a urobiť z neho dobytok! (VIDEO)

Tlak na čo najväčšie zaočkovanie ľudí proti COVID-19 naprieč celou Európskou úniou, ale nielen tou, sa stupňuje. V mnohých jej štátoch silnejú hlasy na povinné očkovanie, pričom rovnako tak silnie odpor voči tomu. Kedy sa to zastaví?

Experimentálne vakcíny proti koronavírusu si odmieta dať pichnúť stále veľa ľudí. Je to aj tým, pretože sú k tomu nútení propagandou bez normálnej diskusie odborníkov z oboch strán. Existuje len jedna pravda – tá ktorú do ľudí vtláčajú „odborníci“ zapredaní farmaceutickým firmám. Na ich strane je aj šéfka Európskej komisie Ursula von der Leyenová. Áno, tá, ktorá nakúpila miliardy vakcín v mene „zdravia“ a teraz núti ľudí dať sa nimi očkovať. Zaujímavý status a krátke video zverejnil na svojom profile exminister spravodlivosti Štefan Harabin, ktorý je jedným z našich najznámejších antirúškarov a tiež ľudí, ktorí odmietajú povinnú vakcináciu.

Je treba jednoznačne začať iniciatívy na vystúpenie z EÚ

„I násilnou vakcináciou riadiace štruktúry Európskej Únie na čele s Ursulou von der Leyenovou chcú zlomiť ducha a vôľu aj slovenských občanov. Chcú z neho urobiť dobytok, doslova stádo. EÚ otvorené nastúpila cestu fašizácie, a preto je potrebné naštartovať a urýchliť proces výstupu z tohto totalitného spolku,“ napísal Štefan Harabin v krátkom statuse, pričom v rovnakom duchu sa nesie aj jeho video. „Tlačia na členské štáty, aby bolo povinné očkovanie. O čo ide? Ide o to, zlomiť ducha a vôľu národa. Urobiť z ľudí, občanov, dobytok, stádo, ktoré je ľahko ovládateľné a ľahko manipulovateľné,“ hovorí v úvode videa expredseda Najvyššieho súdu a tiež neúspešný prezidentský kandidát.

https://www.nitranoviny.sk/harabin-sa-opat-vzoprel-ustavny-sud-zjavne-neposudzoval-samotne-vyhlasky-podla-ich-obsahu/

„Tu evidentne nastal čas kedy treba jednoznačne začať iniciatívy na vystúpenie z EÚ vzhľadom na tú skorumpovanú marionetskú bandu, ktorá je na čele európskych štruktúr: Či Európskej komisie alebo Rady Európy,“ konštatuje Harabin. „Evidentne treba začať procesy na vystúpenie, a Slovensko sa musí do budúcnosti zaoberať tým, súčasťou akého politického zoskupenia v stredoeurópskom, alebo celoeurópskom priestore bude. Táto politická garnitúra, skorumpovaná v radoch vedenia európskych inštitúcií musí byť jednoducho vysunutá. A pokiaľ ona sama neodstúpi, musia začať procesy na vystúpenie, končí Štefan Harabin nekompromisne svoje video.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články