28.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Šokujúco tvrdé slová Radačovského. TOTO progresívci a Čaputová isto nečakali

Kedy sa to skončí a kam až chcú Slovensko dotlačiť? Ak sa pýtate o čom „je reč“, tak o situácii s LGBTI komunitou na Slovensku. Až do nezmyselnej dvojnásobnej vraždy mladíkov Juraja († 27) a Matúša († 23) patriacim práve k LGBTI komunite, 19-ročným Jurajom Krajčíkom, ktorý ich doslova popravil, veľa konfliktov medzi touto komunitou a „bežnými“ Slovákmi nebolo. Odrazu je však problém a príslušníkov tejto komunity je potrebné u nás chrániť!

Celá LGBTI komunita sa u nás dožaduje väčších práv a za príklad nám dáva viaceré štáty naprieč Európou. Práve spomínaná brutálna dvojvražda tento problém „posunula“ až na pôdu Európskeho parlamentu, kde sa jej venuje „náležitá“ pozornosť v snahe dotlačiť slovenských politikov a Slovákov k niečomu, čo väčšina z nich nateraz nechce. Medzi slovenskými europoslancami najviac vyniká šéf Progresívneho Slovenska a podpredseda Európskeho parlamentu Michal Šimečka, ktorý sa v tejto veci angažuje asi najviac. Ako informuje v statuse predseda strany Slovenský Patriot a tiež europoslanec Miroslav Radačovský, europarlament schválil Šimečkovu rezolúciu odsudzujúcu zločiny z nenávisti voči LGBTI+ ľuďom na Slovensku.

PS opäť zneužilo vraždu dvoch nevinných ľudí

„Európske noviny dňa 20.10.2022 zverejnili správu, že EP včera schválil rezolúciu, ktorá odsudzuje zločiny z nenávisti voči LGBTI+ ľuďom na Slovensku. V správe sa konštatuje, že rezolúciu inicioval podpredseda Európskeho parlamentu Michal Šimečka (Progresívne Slovensko),“ oznamuje hneď v úvode Radačovský, ktorý vzápätí poukazuje na webový portál Hlavné správy a jeho redaktora Ivana Lehotského. „Hlavné správy, p. redaktor Ivan Lehotský, o ktorého korektnosti a objektívnom hodnotení spoločenského politického diania na Slovensku, v Európe a vo svete nikto nemôže pochybovať, snáď len osoba, konajúca z nenávisti, zverejnil dnes článok, v ktorom hodnotí túto rezolúciu ako bezočivý a absolútny útok proti Slovensku a konzervatívnej Európe,“ píše šéf strany Slovenský Patriot.

https://www.nitranoviny.sk/slovensko-a-slovaci-nie-su-narod-extremistov-take-nieco-nam-je-cudzie-tvrdi-radacovsky/

Lehotský podľa Radačovského vo svojom článku okrem iného konštatuje: „Za deklaráciu hlasovali Bilčík, Jurzyca, Nicholsonová, Hojsík, Šimečka a Wiezik, nehlasovali Beňová, Číž, Hajšel, Lexmann, Štefanec a Pollák, proti hlasovali Radačovský a Uhrík.“ A prečo proti Šimečkovej rezolúcii Radačovský nehlasoval: „Je skutočne protislovenská a vytvára nepekný obraz o Slovensku. Nehlasoval som preto, aby ma niekto z tzv. „hej Európanov“, tvoriacich tzv. liberálne spektrum, označoval za pravicového extrémistu, homofóba a pod. Hlasoval som proti jednoducho preto, že strana Slovenský Patriot, ktorej som predsedom, už v r. 2021 pri svojom vzniku, si dala do bodu 5. svojich základných programových cieľov jednoznačné znenie: „Boj proti všetkým formám extrémizmu a hnutiam, smerujúcim k potláčaniu základných ľudských práv a slobôd.“ Vysvetlil Radačovský svoj krok.

Šokujúco tvrdé slová Radačovského. TOTO progresívci a Čaputová isto nečakali
Zdroj: FB / Miroslav Radačovský

A nepotrebovali na to podľa šéfa strany Slovenský Patriot ani rezolúciu od hej liberálov z Bruselu, ani smrť dvoch ľudí v Bratislave, ale stačil im jednoducho zdravý rozum a ľudský vzťah ku každej živej bytosti. „Jednoducho, hej Európania liberáli si ako keby svoj úspech vždy chceli zabezpečiť vraždami nevinných ľudí. Som presvedčený, že nebyť vraždy dvoch nevinných mladých ľudí Kuciaka a Kušnírovej, z ktorej obvinili takmer každého okrem seba, tak by o Progresívnom Slovensku a možno aj o p. Čaputovej vôbec nebolo počuť,“ zaťal doslova do Živého Miroslav Radačovský, ktorý na záver ešte dodal: „Progresívne Slovensko opätovne zneužíva vraždu dvoch nevinných ľudí len preto, aby boli na výslní, aby sa prezentovali pred Európou, pred Bruselom a na povesti Slovenska im vôbec nezáleží. Slovensko, hlavu hore!“

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články