17.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Smutné: V Námestove zomrel starší muž po podaní tretej dávky vakcíny. Príčina smrti však bude známa až po pitve!

Vakcína proti koronavírusu je podľa jej propagátorov zdravie a sloboda. O tom prvom by asi mohli rozprávať všetci tí, ktorí mali po experimentálnej vakcíne vážne zdravotné problémy s trvalými následkami, alebo po nej dokonca zomreli.

Smrť po tretej dávke experimentálnej vakcíny podľa analytika bezpečnostných rizík a vyštudovaného lekára Juraja Mesíka a tiež portálu myorava.sme.sk skolila aj staršieho, 77-ročného muža, ktorý práve vyšiel z vakcinačného centra v námestovskej poliklinike, ktoré je určené na podávanie dávky od spoločnosti Moderna. Príčina smrti dôchodcu však zatiaľ nie je známa a určí ju až pitva.

Po podaní dávky sa nesťažoval, potom vyšiel von, kde odpadol

V námestovskom vakcinačnom centre doteraz podali viac ako 23-tisíc dávok, už v blízkej dobe bude očkovať nielen Modernou, ale aj vakcínou Comirnaty. „Chceme vyjsť v ústrety ľuďom, ktorý majú o tento typ vakcíny záujem, aby nemuseli cestovať do Trstenej alebo Dolného Kubína,“ skonštatovala Silvia Pekarčíková, riaditeľka odboru zdravotníctva Žilinského samosprávneho kraja. Do centra šiel v pondelok pre tretiu dávku aj 77-ročný muž. „Po podaní dávky sa nesťažoval, pod dohľadom bol stanovený čas vo vakcinačnom centre, potom vyšiel von, kde odpadol. Privolaní zdravotníci sa mu snažili pomôcť a zachrániť ho, žiaľ, nepodarilo sa im to,“ dodala Pekarčíková.

https://www.nitranoviny.sk/hroza-neuveritelne-smutny-pribeh-otca-ktoremu-po-ockovani-pfizerom-zomrel-jeho-jediny-16-rocny-syn-video/

Prirodzene, táto udalosť spôsobila rozruch hoci dôchodca mal údajne viacero závažných chronických ochorení. Príčina náhleho úmrtia zatiaľ nie je známa a určí ju až pitva. Zaujímavé ale je, že v dolnokubínskej nemocnici sa v súčasnosti starajú o 26 pacientov s Covidom, pričom pomer očkovaných a neočkovaným je 1:1. „Úprimnú sústrasť. Smola, že padol hneď po vyjdení z „vakcinačného“ centra na ulici – keby bol došiel domov, tak by sa to dalo ututlať,“ píše sarkasticky Mesík, ktorý je ráznym odmietačom experimentálnych vakcín a zástancom lieku Ivermectin, ktorý má, podľa neho, výborné výsledky v počiatočnej fáze liečby Covidu.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články