19.8 C
Nitra
piatok, 12 apríla, 2024

SND spustilo online predaj vianočných darčekových poukážok

Slovenské národné divadlo je síce v čase lockdownu pre návštevníkov zatvorené, no jeho chod sa vnútri divadla nezastavil. 

Aj napriek prázdnym sálam SND intenzívne myslí na svojich návštevníkov a ich blízkych, ktorí v najbližších dňoch a týždňoch budú pravdepodobne často rozmýšľať nad výberom vhodných vianočných darčekov. 

,,Sme presvedčení, že pod stromčekom nemusia byť len materiálne veci. Aj preto veríme, že darčeková poukážka do Slovenského národného divadla bude skvelým tipom na darček pre všetkých, ktorí chcú svojich blízkych obdarovať výnimočnými zážitkami, a v neposlednom rade aj pre tých, ktorí budú zháňať originálny darček na poslednú chvíľu,” hovorí generálny riaditeľ SND Matej Drlička. 

SND spustilo online predaj vianočných darčekových poukážok

Vianočné darčekové poukážky do Slovenského národného divadla sa dajú zakúpiť online na www.snd.sk/poukazky alebo priamo cez link: bit.ly/Darcekova_poukazkaSND .

Kupujúci si môže vybrať z poukážok v hodnote 20, 35 a 50 eur. Platnosť darčekovej poukážky je jeden rok. 

Pri nákupe online kupujúci dostane zakúpenú poukážku obratom emailom v elektronickej podobe, ktorú si môže vytlačiť pohodlne doma, alebo ju môže zaslať aj ako elektronický darček.

Darčekové poukážky sa taktiež dajú objednať na telefónnom čísle +421 2 204 72 289 alebo na emailovej adrese rezervacie@snd.sk a následne vyzdvihnúť a uhradiť v pokladnici SND.

SND spustilo online predaj vianočných darčekových poukážok

Divadlo upozorňuje, že pokladnica SND počas lockdownu funguje len ako výdajné miesto. Vopred objednanané darčekové poukážky vydáva len po predchádzajúcej telefonickej alebo mailovej objednávke.

Pokladnica SND ako výdajné miesto bude otvorená v pracovné dni od 12.00 do 18.00 hodiny. 

Obdarovaný si potom svoju darčekovú poukážku môže vymeniť za vstupenky na ľubovoľné predstavenie v repertoári SND priamo v pokladnici SND.

Zdroj: VI-AN

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články