10.9 C
Nitra
utorok, 20 februára, 2024

Bratislava: Poteší vás Vianočný les

Aktuálne opatrenia týkajúce sa pandémie zasiahli aj do programu Bratislavských Vianoc. V uliciach mesta však nebude chýbať ani tento rok obľúbený Vianočný les, ktorý je už po piatykrát súčasťou Bratislavských Vianoc.

Od dnes až do 15. 12. môžu Bratislavčanky a Bratislavčania obdivovať Vianočný les na Primaciálnom námestí. Stromčeky zdobia vlastnoručne vyrobené ozdoby z prírodných materiálov, ktoré pripravili deti z 27 bratislavských materských, základných a umeleckých škôl a z centra voľného času. Na základe hlasovania na Facebooku BKIS www.facebook.com/bkis.sk vyhlásime víťazov 3 najkrajšie vyzdobených stromčekov.

Bratislava: Poteší vás Vianočný les
Vianočný les už zdobí Primaciálne námestie.

Vianočný les realizujeme aj vďaka spoločnosti Bauhaus a Úľuv. Vyzdobené stromčeky poputujú aj tento rok na správne miesta – do charitatívnych organizácií, združení pre ľudí bez domova, ale aj do rodín, pre ktorých je kúpa stromčeka finančne nedostupná. Ak máte o stromček záujem alebo viete o niekom, koho by potešil, neváhajte a vyplňte formulár na vianoce.bratislava.sk  

Viac o projekte Vianočný les: vianoce.bratislava.sk

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články