-8.9 C
Nitra
pondelok, 30 januára, 2023

Hrôza: Neuveriteľne smutný príbeh otca, ktorému po očkovaní Pfizerom zomrel jeho jediný 16-ročný syn (VIDEO)

Propaganda aj na Slovensku hlása iba pozitíva o účinkoch experimentálnych vakcín proti COVID-19, o tých negatívnych totiž zaryto mlčí. A pritom na ne ľudia nielen umierajú, ale majú aj trvalé následky.

Naši „odborníci“ hovoria, že vakcíny zachraňujú životy, no tí, ktorým zomreli ich zdraví príbuzní po podaní experimentálnej vakcíny by s tým určite nesúhlasili. Slová o tom, že pozitíva prevyšujú negatíva neobsedia, lebo tých, ktorí dostali koronavírus sa dá včas liečiť. Žiaľ, nerobí sa to. Vie to aj analytik bezpečnostných rizík a vyštudovaný lekár Juraj Mesík, ktorý je veľkým zástancom lieku Ivermectin, účinným najmä v počiatočnej fáze choroby. Vo svojom statuse však ponúka video a v ňom aj veľmi smutný príbeh amerického otca, ktorému po podaní experimentálnej vakcíny jeho jediný 16-ročný syn.

Nechal sa očkovať aby ochránil syna, ktorý bol pre neho všetkým

„K absolútne bezpečnému Ivermectinu sa u nás dostanete jedine na predpis, a aj to len ak vám ho lekárka predpíše. A ak ho v lekárni majú – nič z toho nie je garantované,“ konštatuje vyštudovaný lekár. „Zato týmto vás a vaše deti napichajú na štadiónoch a v obchodných centrách… Vypočujte si výpoveď tohoto otca, ktorému po podaní vírusovej mRNA zomrel zdravý a jediný syn,“ končí svoj krátky status Juraj Mesík. Slová otca z USA, ktorými rozpovedal vo videu svoj príbeh trhajú za srdce. „Som z Edinburghu z Texasu. Ospravedlňte ma. Som otec 16-ročného syna. Rodič samoživiteľ…,“ začína rozprávanie so slzami v očiach Ernest Ramirez, ktorý svojho chlapca vychovával od kolísky. „Bol pre mňa všetkým. Nechal som sa očkovať, aby som ochránil svojho syna,“ priznáva smutne Ernest. 

https://www.nitranoviny.sk/muzikant-eugen-botos-po-druhej-davke-sa-mi-v-tele-zacali-robit-zapaly-je-vakcina-sloboda/

„V apríli oznámili, že toto očkovanie je bezpečné pre dospievajúcich. Ja a môj syn sme nikdy neboli odlúčení. Vždy sme boli spolu. Bol môj najlepší priateľ. Vždy som mu hovoril, že je pre mňa všetkým. Bol dobrý… vo veku siedmich rokov chcel hrať baseball. Tak som strávil sedem rokov trénovaním ligového baseballu. Bol skvelý baseballový hráč,“ spomína otec na detstvo svojho jediného syna, ktorý sa vraj chcel pridať do letectva. „Tak som mu povedal: Dobre, podporím ťa v čomkoľvek, čo chceš robiť. Na strednej škole sa pridal k Výcvikovému zboru nižších dôstojníkov v zálohe. Vždy sa usmieval… Ktokoľvek, kto poznal môjho syna, videl, že bol šťastný. Nebol som bohatý, ale dal som mu všetko, čo chcel,“ pokračuje so slzami v očiach nešťastný otec.

https://www.nitranoviny.sk/desive-rozpravania-lekarov-toto-nam-o-vakcinach-na-covid-19-radsej-nikto-nepovie-sokujuce-video/

Syn sa nechal zaočkovať Pfizerom lebo si myslel, že ho ochráni

„Chodievali sme rybárčiť, kempovať. Nechal sa očkovať Pfizerom, pretože som si myslel, že ho ochráni. Myslel som, že… je to správna vec. Bolo to ako hrať ruskú ruletu. Moja vláda mi klamala… hovorila, že je to bezpečné. Teraz sa vraciam domov do prázdneho domu,“ hovorí Ernest a zadúša sa plačom. „Keď som ho prebúdzal, vždy som ho objal a dal mu pusu, povedal som mu, nech nepremešká školu. Keď som sa vracal z práce, tak vždy vybehol von, pretože vedel, kedy sa vraciam, a objal ma. Ja mu dal pusu a objal som ho. „Kam chceš ísť dnes na jedlo?” Čo povedať… bol to môj chlapec. Všetko, čo sme robili, sme robili spolu. Ako som hovoril… budúci týždeň má narodeniny. Teraz viete, kde budem oslavovať jeho narodeniny…,“ pridáva cez ďalšie potoky sĺz zúfalý otec a ukazuje fotografiu na ktorej sa skláňa nad synom v truhle.

https://www.nitranoviny.sk/zastavte-okamzite-ockovanie-ludi-mrna-vakcinami-proti-sars-cov-19-vyzyva-doktor-lakota/

„Ako tu skončíme, ľudia zabudnú, čo robíme, alebo čo sme tu hovorili. Vrátia sa domov za svojou rodinou a deťmi. Ja vďakyvzdania strávim na cintoríne… to isté s Vianocami. Musí toto prestať nútiť našim deťom. Prišiel som o svoje. Musíte chrániť svoje deti,“ prízvukuje užialený Ernest Ramirez a dodáva: „Snažia sa mieriť na 5-12-ročné deti. Budeme mať viac úmrtí, než plánovali. A oni hovoria, že za to riziko to stojí? V mojom prípade to za to riziko nestálo. Môj syn bol pre mňa všetkým. Nikdy mi ho vrátiť nemôžu,“ zadúša sa v slzách zúfalý otec, ktorý po očkovaní prišiel o svojho jediného syna.

https://www.nitranoviny.sk/z-nemecka-prichadzaju-znepokojive-spravy-po-podani-experimentalnych-vakcin-zomrelo-uz-5-deti-od-12-do-17-rokov/

Nenechávajme nikoho, aby takto ubližoval naším deťom

„To je všetko, čo som chcel… svojho syna späť. Nerobte rovnakú chybu ako ja. Urobil som to, pretože som myslel, že je to správna vec. Ale nebola. Nebola to správna vec. Ako sme vždy hovorili, svoju krajinu milujem, ale svojej vláde už neverím. Som tu, pretože som jeho hlas. Robím to v úcte k svojmu synovi,“ priznáva Ernest s tým, že pokiaľ môže takto ochrániť jedno alebo dve deti, bude za to nesmierne rád. „A v tomto boji budem pokračovať. Neviem, prečo som tu skončil. Niekto mi povedal, nech sem prídem. Viem, že toto nie je pre mňa koniec cesty… budem pokračovať. Zistím, kde je ďalšia zastávka. Musíme svoje deti chrániť. Ospravedlňte ma…,“ hovorí užialený Ernest. „Pán Johnson, ďakujem vám, že ste sa so mnou porozprávali, a pomohol ste nielen mne, ale všetkým z nás, ktorí týmto prechádzajú. To, čo urobili môjmu synovi, oni vedeli, čo sa deje… považujem to za vraždu,“ odkrýva ďalšie svoje pocity smutný otec.

https://www.nitranoviny.sk/sokujuce-a-zaroven-desive-slova-profesora-palmera-toto-nam-o-vakcine-zatajuju-video/

„Pretože 17. decembra 2020 urobili štúdiu, a oni vedeli, že táto vakcína u dospievajúcich spôsobuje srdcové ochorenie. Prečo táto informácia bola zverejnená až 1. októbra tohto roku (2021)? Keby sme to vedeli, môj syn by tu bol so mnou. Ako som hovoril, zavraždili môjho syna,“ hovorí jasne Ernest. „A ostatní ľudia, ktorí trpia, tieto deti so všetkými tými vedľajšími účinkami … to je zneužívanie detí. Prečo sa to robí? Toto by malo… Nenechávajme nikoho aby ubližoval naším deťom,“ pridáva Ernest. „Dávame svoje životy pred životmi svojich detí. Prečo to robia našim deťom? Ako som hovoril, nemám nič iné, čo by som stratil. Ktokoľvek, kto sa so mnou chce postaviť, budeme musieť bojovať spoločne. Aspoň urobiť lepší test, aby sme sa uistili, že neublížime viacerým deťom. Ospravedlňujem sa, ďakujem,“ zakončil svoje vstúpenie Ernest Ramirez, ktorý prišiel o jediného a zdravého syna po očkovaní experimentálnou vakcínou proti COVID-19.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články