17.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Škandál: Súčasný štátny tajomník na ministerstve pôdohospodárstva za hnutie OĽaNO Milan Kyseľ dostal na 6 ks svíň podporu 27 000 eur! Hnevá sa Becík

Súčasní vládni politici sa pred voľbami hrali na tých najčistejších z najčistejších. Národ sa o tom usilovali presviedčať ešte aj po voľbách, no čím viac času od nich ubehlo, tým sú ich ruky aj myseľ špinavšie. A nech už hovoria o čistote svojich úmyslov a krokov čokoľvek, väčšina národa im nuž vôbec neverí.

 

Na svetlo sveta sa pomaly dostávajú doslova zlodejiny, ktorých sa dopúšťajú tí, ktorí sa pasovali do úlohy najčistejších a nekorumpovateľných. Že ryba smrdí od hlavy vie dnes už aj malé dieťa, a tak tí, ktorí podvádzali so ziskom titulov asi nebudú iní ako tí, ktorých si dosadili na lukratívne miesta. O ďalšom podvode s dotáciami píše v statuse starosta Dvorov nad Žitavou, poslanec Nitrianskeho samosprávneho kraja a člen strany Hlas-SD Branislav Becík. A ktože to má za ušami? Svete div sa, člen nepoškvrneného OĽaNO!

Kde sú tí, čo kričali Preč s Ficom? Toto je tá transparentnosť?

Becíkov príspevok má veľavravný úvod: Keď sú svine pri správnom válove. A to doslova! „Chcete byť úspešný poľnohospodár? Chcete pre slovenský národ produkovať zdravé potraviny? Nerobte to! Netrápte sa so špeciálnou rastlinou výrobou, netrápte sa ani so špeciálnou živočíšnou výrobou, úplne by vám postačilo byť „riťolízačom“ Matoviča a spol.,“ konštatuje starosta Dvorov nad Žitavou, podľa ktorého pokračuje absolútne rozkrádanie našej krajiny veselo aj ďalej! „Dôkazom toho, ako Matovičovsko-Hegerovská vláda permanentne ryžuje na tejto krajine a ako krásne oklamali voličov pri voľbách ľúbivými akože protikorupčnými slovami – je „ťah“ súčasného štátneho tajomníka na ministerstve pôdohospodárstva za stranu OĽaNO Milana Kyseľa! Za 6ks svíň – podpora 27 000 eur,“ končí svoj status Becík, ktorý tým poriadne rozdráždil Slovákov. Tí sa v diskusii doslova odtrhli z reťaze.

Becík varuje: Na chyby súčasnej vlády bezpochyby doplatíme nie len my, ale aj naše deti!

„Hlavne „lebo Fico“! Za vlády Smeru sa urobilo veľa chýb, ale ak by sa takto v priamom prenose rozkrádalo tak Fica obesia. Teraz to tejto čvarge prechádza? Kde sú tí čo kričali preč s Ficom. Toto je tá transparentnosť? Rozkrádanie, rodinkárstvo? Bol problém Trošková a Vadala?? To je na smiech. Dnes je toľko pôdobarónov na Slovensku, že jedna radosť. To, že Kollár má v parlamente svoje „cicušky“ je v poriadku? Toto ľudia chceli?“ pýta sa Gabriela Marešová. „Sú nedotknuteľní, je to výsmech. Tejto sebranke by prešla doslova aj vražda v priamom prenose. Marketingová úderka & bigmediaN by na tom strihli ešte aj nejakú na hlavu obrátenú obhajovaciu pointu… a tak si tu zatiaľ aspoň opakujme cez škrípajúce zuby legendárny filmovú repliku „Žijem si jak na zámku, ať to trvá věčně“,“ pridáva v diskusii Ľuboš Klučiar.

Všetky vlády pred touto boli len učni oproti týmto zbojníkom

„Však nič iné poriadne pre Slovensko a občanov neurobili, Matovič si rozdáva komu chce, ako chce a koľko chce z našich peňazí. Hrozné čo sa deje. Kradnú ako straky a zadlžujú celé Slovensko,“ hnevá sa Hana Zdena. „A je niekto na Slovensku kto uveril Matovičovi, že to bude ináč ako za Fica? Však táto vláda zdvojnásobila korupciu na Slovensku. Niekedy mám pocit, že rozvinutie korupcie majú v programovom vyhlásení,“ hnevá sa Alexander Németh. „To sú zlaté svine tzv. sviňa potras sa. A prinášajú svojmu pánovi euríčka. Všetky vlády pred touto boli len učni oproti týmto zbojníkom. Kedy sa zobudia Slováci? Keď už nič nebude a štát bude zadlžený na tisíc rokov? Držím palce pán Becík v boji proti tejto p…j vláde. Prajem pekný deň,“ dodal Pavol Bóna.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články