20.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Becík varuje: Na chyby súčasnej vlády bezpochyby doplatíme nie len my, ale aj naše deti!

Náš financmajster Igor Matovič už pripravuje budúcoročný rozpočet, v ktorom vraj nechce len tak „vyhadzovať“ peniaze, a tak nás zrejme čaká uťahovanie si opaskov. Do akej miery to pocítia jednotlivé rezorty, ale najmä ľudia, sa ukáže až po jeho zverejnení. Nech už je tak či onak, nič dobré nás zrejme nečaká.

Becík varuje: Na chyby súčasnej vlády bezpochyby doplatíme nie len my, ale aj naše deti!

Pri slove rozpočet sa už teraz desia prakticky všetky ministerstvá. Koľko sa im ujde peňazí ešte nevie nikto, no zrejme ich Igor Matovič, ako ho poznáme, bude rozdeľovať podľa straníckych tričiek a sympatií ku koaličným stranám. Takže asi ako v rozprávke Kocúr v čižmách, kde si dvaja bratia delia peniaze systémom: „Daniel, Daniel, Lémon, Lémon, Pier…“ S kritikou sa v statuse do ministra financií pustil aj starosta Dvorov nad Žitavou, župný poslanec Nitrianskeho samosprávneho kraja a člen strany Hlas-SD Branislav Becík.

Nie, že „Ukradli 3 miliardy ročne“, ale „Rozflákali sme 4 miliardy ročne“!

Becík hneď v úvode tvrdí, že naša úžasná a podľa ich slov „demokratická“ a „antikorupčná vláda za prvý rok svojho fungovania premárnila o štyri miliardy eur viac ako predchádzajúca vláda. „A pozor! Na ďalší rok plánuje premárniť o ďalšie štyri miliardy eur viac,“ informuje Becík, ktorý sa aj v ďalšej myšlienke vracia do minulosti: „Pamätáte sa na predvolebné billboardy strany OĽaNO? Bolo na nich: „Ukradli 3 miliardy ročne“. Vážení vládni predstavitelia! Ak teda aj naďalej plánujete takouto amatérskou formou riadiť túto krajinu, ktorá nás vami vybranou gréckou cestou dovedie do úplného krachu, tak od vás očakávam nové billboardy – „ROZFLÁKALI SME 4 MILIARDY ROČNE“.

https://www.nitranoviny.sk/tito-obycajni-ludia-stratili-uz-aj-obycajnu-sudnost-tvrdi-nahnevany-branislav-becik-video/

Tu však už podľa Becíka končí všetka sranda, pretože na chyby súčasnej vlády bezpochyby doplatíme nie len my, ale aj naše deti! „Zabudlo sa na podnikateľov, živnostníkov, ale hlavne na bežných ľudí, a to úplne zbytočne! Hlavne, že sa nezabudlo a stihlo prihrať zaujímavé zákazky tým im vybraným „obyčajným ľuďom…“ HNUS!!!“ končí svoj status sklamaný Branislav Becík.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články