15.1 C
Nitra
nedeľa, 24 septembra, 2023

Belousovová opäť naložila prezidentke: Vy a vaši spolupáchatelia ste zranili túto spoločnosť a naplnili ste ju zlom a nedôverou!

Prezidentka Zuzana Čaputová bola od opozičných politikov neraz pod paľbou kritiky nielen za svoje rozhodnutia, ale aj za vyjadrenia. Vrcholom zrejme bolo jej faux pas keď povedala, že žije v krajine, ktorej nerozumie. Toto by totiž nemala povedať žiadna hlava štátu a pri žiadnej príležitosti.

Anna BELOUSOVOVÁ: Nikto nám nezakáže stretávať sa s rodinou počas Vianoc! (rozhovor)

Kritika sa na Zuzanu Čaputovú hrnie v ostatných mesiacoch z každej strany. A veľmi aktívni v tomto smere nie sú len opoziční politici, ale aj tí, ktorí sú mimo nášho parlamentu. Patrí medzi nich i šéfka strany Národ a Spravodlivosť Anna Belousovová, ktorá si v statuse smerom k hlave štátu opäť nedávala servítku pred ústa.

Výsledky ich vládnutia sú pre Slovensko katastrofou

„Ak by som mala stručne zhodnotiť toto vystúpenie pani prezidentky, povedala by som len, že neprekvapila a znovu dokázala, že ona naozaj „tejto krajine“ vôbec nerozumie. Áno, Slovensko je zranené, trpí Covidom a nedôverou, no hlava štátu by sa nemala obmedziť len na toto konštatovanie. Treba nielen konštatovať, ale hlavne treba hľadať príčiny stavu a východiská z neho,“ píše v úvode Belousovová, podľa ktorej by sa to od prezidentky nielen žiadalo, ale aj patrilo. „Ak by pravda bola toho schopná… To by však musela sebakriticky priznať, že na tom zranení Slovenska má podiel nielen Covid, ale hlavne neschopná vláda, ktorú ona držala s drží pri moci napriek tomu, že výsledky ich vládnutia sú pre Slovensko katastrofou,“ púšťa sa do kritiky expolitička, ktorá ešte dodáva: „A samozrejme za všetko môžu hlavne sociálne siete, ktoré by naša hlavná demokratka najradšej vypla. Pani Čaputová zrejme nechápe základné súvislosti.“

Mnohí sa prepočítali a zmietli ich revolúcie, keď pohár trpezlivosti ľudu pretiekol, varuje vládnych politikov Belousovová

„Negativita, urážky a nenávisť prejavované na sociálnych sieťach nie sú príčina, ale dôsledok toho, čo sa deje v spoločnosti!!! Hlavnou príčinou kritického stavu, v ktorom sa naša spoločnosť ocitla nie je len pandémia. Hlavnou príčinou je neschopnosť vládnucich politických „elít“, ktoré ona drží pri moci. Slovensko v celej svojej histórii nemalo takú neschopnú vládu,“ netají šéfka strana Národ a Spravodlivosť. „A pani prezidentka za všetkým zlým vidí len sociálne siete?! Ak by sa ľudia mali dobre, ak by dôverovali vláde na základe jej skutkov, žiadny dezinformátor by ich nepresvedčil o opaku,“ myslí si Belousovová, ktorá na samý záver statusu ešte Zuzane Čaputovej odkazuje:

„Takže vážená pani prezidentka, najskôr ste vy a vaši spolupáchatelia zranili túto spoločnosť, naplnili ste ju zlom a nedôverou, a až potom sa to všetko vylialo do sveta internetu! Také je poradie. No pochopiť to môže len politik, ktorý chápal svoju prácu ako službu národu a nie pozíciu na sebapresadzovanie. A to vy, ani súčasná vládna koalícia, nie ste.“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články