17.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Šialené: Aj TAKTO si hráči vybíjajú svoju frustráciu a zlosť na rozhodcoch (VIDEO)

Kto chodí na futbal, a najmä na ten dedinský, ten je neraz svedkom rozličných „kurióznych“ situácií v súvislosti s rozhodcami. A to nielen cez zápas, ale aj po ňom. Čo je však žalostné, že sa ich neraz dopúšťajú v „zápale boja“ samotní hráči.

Téma rozhodcovia je veľmi často diskutovanou aj u nás. Naposledy rozvíril hladinu arbiter súboja DAC Dunajská streda – Slovan Bratislava Filip Glova. Jeho síce nikto nenapadol, no ak by pískal na dedine, alebo v niektorej z krajín s horkokrvnými hráčmi a divákmi, zrejme by bez nejakej ujmy z ihriska len tak ľahko neodišiel.

Ak aj nemáte radi futbal, tak toto VIDEO vás zaiste dostane. TAKTO sa prezentujú budúce hviezdy

Internetom na sociálnej sieti koluje video, v ktorom je zostrih rozličných situácií, v ktorých si hráči vybíjajú svoju frustráciu a zlosť práve na arbitroch, ktorých verdikty sa im vôbec nepáčili. Niektoré sú síce úsmevné, no pri niektorých si futbalový fanúšik predsa len musí poťukať na čelo. A rozhodca si len povzdychne – Chvála Bohu, že rozhodujem na Slovensku! Hoci, podobných situácií bolo už aj u nás niekoľko. Najmä v našich „horských“ ligách, kde sú hráči aj rozhodcovia na podobnej „kvalitatívnej“ úrovni.

Zdroj: FB / screenshot video

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x