16.1 C
Nitra
nedeľa, 14 apríla, 2024

Ak aj nemáte radi futbal, tak toto VIDEO vás zaiste dostane. TAKTO sa prezentujú budúce hviezdy

Futbalové majstrovstvá sveta v Katare sú už minulosťou, fanúšikovia však stále rozoberajú kto, čo, či, ako hral, prečo neboli úspešní tí či oní favoriti, a prečo niektoré hviezdy sklamali. Futbal je skrátka fenomén, ktorý na tribúny láka desaťtisíce fanúšikov a na ihriská státisíce malých či veľkých futbalistov a futbalistiek.

Na sociálnej sieti sa z času na čas objaví video niektorej futbalovej hviezdy, ktorá svojím futbalovým kumštom udivovala už v mladosti. Však nie nadarmo sa hovorí, že čo sa v mladosti naučíš, to akoby si v dospelosti našiel. Video, ktoré koluje po sociálnej sieti je zostrihom a ukážkou, že na našej planéte sa stále rodia futbalové talenty, o ktorých v budúcnosti budeme určite ešte počuť. Ak budú mať teda šťastie a angažuje ich niektorý z vychýrených klubov.

Kto chce, futbalové talenty nájde aj na slovenskom vidieku

Zdroj: FB / Oh My Goal

Ten, kto rozumie futbalu, ale aj úplný laik, však po vzhliadnutí si videa uzná, že tento futbalový „poter“ má pred sebou veľkú budúcnosť.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články