17.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

„Šéfka“ Remišová opäť perlila. Je slová vás určite dobre pobavia (VIDEO)

„Doba covidová“ je, aspoň zatiaľ, minulosťou, no ľudská hlúposť tu po nej zostala. Žiaľ, naplno sa prejavila aj na niektorých členoch našej vlády. Ministerka Veronika Remišová je toho jasným dôkazom.

Kto si myslel, že po výraznom znížení počtu nakazených na COVID-19 sa život u nás znormalizuje, ten sa strašne zmýlil. Dochádza totiž na slová tých, ktorí tvrdia, že čím je človek viac zaočkovaný, tým neklesá len jeho imunita, ale aj rozumové schopnosti. Jasným príkladom toho je ministerka a šéfka strany Za ľudí Veronika Remišová, ktorá to sama dobrovoľne priznala.

Ja mám tri dávky, trikrát so mala Covid

Jej neuveriteľné vyznanie a priznanie zverejnil vo videu na svojom profile šéf Život Národná strana Tomáš Taraba. Po slovách prostorekej vyštudovanej bábkoherečky Veroniky Remišovej sa mnohí zrejme iba neveriacky chytia za hlavu.

Nitriansky šport a dotácie od mesta naň? „HATASTROFA“!!! Alebo nie?

„Ja mám tri dávky, trikrát so mala Covid, a ten poslednýkrát to bol hrozný Covid. Keby to odporúčali, a bolo by to…. asi by som išla aj na štvrtú dávku,“ priznala v besede Denníka N Remišová.

„Určite by som to odporúčala aj rodinným príslušníkom, ktorí majú slabšiu imunitu. Keby to povedali lekári, samozrejme,“ zaklincovala to šéfka Za ľudí na záver. Nuž k týmto slovám sa nedá povedať naozaj nič. Slováci je však opäť poriadne naložili.

„Šéfka“ Remišová opäť perlila. Je slová vás určite dobre pobavia (VIDEO)
Zdroj: FB / Tomáš Taraba

A aby toho nebolo málo, tak Monika Trnková Bizubová v diskusii pripojila ešte jedno skvelé videjko z nenapodobiteľnou Veronikou Remišovou, ku ktorému napísala: „Ona je chúďa mimo a to poriadne… len stále nechápem, čo tam vlastne robí… a takýto tupci rozhodujú o nás…“

„Šéfka“ Remišová opäť perlila. Je slová vás určite dobre pobavia (VIDEO)
Zdroj: FB / Tomáš Taraba

No a čo Veronika, ktorá si chcela zobrať trošku väčší priestor, vo videu z rovnakej diskusnej relácie zapotila? „Hlasoval za to Smer, Hlas – pokrytci, SaS – pokrytci, aj OĽaNO a aj ja som za to hlasovala.“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články