24.1 C
Nitra
nedeľa, 14 apríla, 2024

Romana Tabák: Hasta la vista, Boris! Definitívne zbohom Sme rodina. Dôvod?

Poslankyňa Národnej rady (NR) SR Romana Tabák sa rozhodla vystúpiť z klubu Sme rodina. Dôvodom je názor poslaneckého klubu k spôsobu darovania stíhacích lietadiel MiG-29 na Ukrajinu. Uviedla to na sociálnej sieti. Na rozhodnutie poslankyne upozornil portál topky.sk

Romana Tabák: Hasta la vista, Boris! Definitívne zbohom Sme rodina. Dôvod?
Romana Tabák : Nemôžem nosiť do parlamentu tričko s nápisom stop vojne a pritom viem, že môj predseda dal súhlas na poslanie migov na Ukrajinu. Ako športovkyňa som zásadová.

„Nemôžem sa stotožniť s názorom klubu Sme rodina, ktorého som bola členom, že posielame na Ukrajinu naše stíhačky MiG–29. Dôvodom je klamlivý a nelegitímny spôsob, akým prišlo k darovaniu našich migov na Ukrajinu,“ zdôraznila Tabák na sociálnej sieti.

Ďalej uviedla, že na jednej strane rešpektuje názor poslaneckého klubu Sme rodina, ale ako „nečlenka strany som nevedela ovplyvniť stanovisko strany“. Uviedla, že „nemôžem nosiť do parlamentu tričko s nápisom stop vojne a pritom viem, že môj predseda dal súhlas na poslanie migov na Ukrajinu. Ako športovkyňa som zásadová. Stop vojne!“

(tasr, nn)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x