9.8 C
Nitra
utorok, 16 apríla, 2024

Radačovský: To, čo je v našej Národnej rade je iba obyčajná lúza nevzdelaných plagiátorov!

Slovenský parlament vz europarlament. Kto si trúfne povedať, ktorý z nich je odbornejší či „rozumnejší“? V ktorom sedí viac lúzrov starajúcich sa najmä sami o seba ako tých, ktorým ide v skutočnosti o ľudí, ktorých vlastne zastupujú?  Ak by sa to dalo porovnať, tak toto zistenie by určite stálo za to.

Slovenskí poslanci sediaci v Národnej rade majú tú smolu, že ľudia môžu sledovať ich vystúpenia aj v TV, kým tí v europarlamente sú dobre ukrytí v závetrí Bruselu či Štrasburgu a to, čo sa tam udeje vypláva na povrch iba občas. Na škodu veci určite, lebo takto by ľudia vedeli, koho vlastne na super platené posty nominovali. Jedným z nich je aj europoslanec a šéf strany Slovenský Patriot Miroslav Radačovský, ktorý sa bol pozrieť na prácu slovenských poslancov v našom parlamente. A ako píše vo svojom kritickom statuse, bol z toho v úplnom šoku a doslova nevychádzal z údivu.

Deti museli sledovať slovenskú poslaneckú lúzu

Radačovský hneď v úvode priznáva, že sledoval jedno z posledných zasadnutí Národnej rady, a to v čase, keď s ním na balkóne sedeli a zasadnutie sledovali aj ôsmaci základnej školy. „Nebol som rozhorčený nad nedôstojným správaním sa poslancov. Bolo mi skôr ľúto, ani nie ako poslancovi EP, nie ako predsedovi strany Slovenský Patriot, ale ako človeku a otcovi, že naša budúca generácia, naše deti, museli túto poslaneckú lúzu v stánku slovenskej štátnosti, ktorá by mala byť pre nich príkladom hrdosti a slušnosti, sledovať,“ priznáva sklamaný Radačovský.

Poľa Radačovského je pre našich vládnych politikov občan Slovenska nikto a nič

Vzájomný jakot „zástupcov ľudu“, často nevzdelaných plagiátorov, z ktorých mnohí by sa nedokázali uživiť normálnou bežnou prácou, vzájomné nedôstojné urážky, používanie pojmov krava, idiot, vrah, psychopat, zlodej, zločinec, kretén, debil, musí odsúdiť každý človek , ktorý má čo i len trochu rád Slovensko a generáciu mladých ľudí v ňom vyrastajúcu. V opačnom prípade mladá generácia nebude mať rada zem, v ktorej sa narodili a v ktorej by mali žiť a pracovať,“ konštatuje smutne náš europoslanec, ktorý sa ako jeden z mále bije v europarlamente za svoj ľud.

Slovenskí politici sa podľa Radačovského boja zmeny volebného systému

Polonormálne zhluknutie poslancov Národnej rady

Vie si vôbec niekto predstaviť, aby toto polonormálne zhluknutie poslancov NR SR, hoci aj v opačnom garde ako teraz, sedelo aj po budúcich voľbách v národnom parlamente? Asi ťažko. Asi si to vedia predstaviť len oni sami. A zdá sa, že im to dokonca vyhovuje. Veď si dali podmienku – len nie zmenu volebného systému. Je predsa lepšie ako poctivo vykonávať prácu, mimo parlamentu, často sa mzdu, z ktorej je problém vyžiť,“ pokračuje v kritike šéf strany Slovenský Patriot.

Jedným z mnohých sloganov strany Slovenský Patriot je slušnosť, odbornosť, patriotizmus a ešte raz slušnosť. Ale zdá sa, že tieto pojmy sa akosi v súčasnom verejnom živote nenosili. A to z toho dôvodu, pretože pre ich realizáciu nestačí len postaviť sa v Národnej rade, prípadne na ulici a nepríčetne jačať. Je mi skutočne ľúto detí, ktoré v Národnej rade týchto neokrôchancov museli sledovať. Česť výnimkám,“ dodal na záver Miroslav Radačovský.

(heď)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x