10.9 C
Nitra
štvrtok, 11 apríla, 2024

Radačovský dostal výhražný list! „Liberáli“ v europarlamente ukázali, čoho sú schopní

Miroslav Radačovský sa v europarlamente nie raz „pobil“ za Slovensko, ale aj poukázal na zvrátené hodnoty, ktoré presadzujú niektorí jeho kolegovia, europoslanci. Tým sa to zrejme nepáči, a tak sa rozhodli „upozorniť“ ho, aby „nevytŕčal rožky“. Smutné na tom celom ale je, že liberálmi doslova posiaty europarlament sa uchýlil k výhražnému kroku, ktorý by na tejto inštancii nemal čo robiť.

Zážitok Miroslava Radačovského ukazuje, že liberáli v štrasburskom europarlamente rozhodne nie sú až takí „liberálni“ ako sa o tom pokúšajú presviedčať všetkých naokolo. Smutné však je, že niečo podobné máme aj doma, hoci slovenskí liberáli sa zatiaľ k podobným výhražným krokom neuchýlili. Čo ale nie je môže byť, pretože do ľudských hláv nevidí nikto. Každopádne šéf strany Slovenský Patriot vo svojom statuse ukazuje pravú tvár európskej, takzvanej liberálnej „demokracie“.

To je tá ich bruselsko-progresívna tzv. liberálna sloboda

„Po včerajšom hlasovaní v Európskom parlamente som dnes ráno na dverách svojej kancelárie v Štrasburgu našiel prilepený výhražný plagát,“ píše hneď v úvode Radačovský a dodáva, že tam došiel zriadenec s tým, že musí dať tento plagát dole. Náš europoslanec o ale odmietol to s tým, že tam musí ostať aj s jeho pripojeným textom, ktorý znel: „DO NOT TEAR DOWN. Keep it as a symbol of intolerance of the liberal hate, just because a person did not vote with the crowd” (v preklade „NESTRHÁVAŤ. Ponechať ako symbol intolerancie liberálnej nenávisti, len preto, že človek nehlasoval so stádom“).

Radačovský dostal výhražný list! „Liberáli“ v europarlamente ukázali, čoho sú schopní
Zdroj: FB / Miroslav Radačovský

S takýmto niečím Miroslav Radačovský určite nerátal. „Občania Slovenska. To je tá ich bruselsko-progresívna tzv. liberálna sloboda. Nenávisť, intolerancia, nálepkovanie a vojnychtivosť. Ešteže sa neobjavujú s baseballovými palicami a výkrikmi „Poďme do nich!” ako to vybliakávali tzv. liberálni progresívci pred parlamentnými voľbami na Slovensku,“ skonštatoval znechutený šéf strany Slovenský Patriot, ktorý ešte dodáva: „Takto budú s Vami, občania Slovenska, zaobchádzať európski tzv. liberáli a ich slovenskí a iní kolaboranti a quislingovia, pokiaľ budete mať iný názor ako majú oni.“

Miroslav Radačovský ukázal, že sa „liberálov“ v europarlamente nebojí

No zbohom, keď nám takí tupci chcú diktovať, ako máme žiť

A začína to, podľa neho, nálepkovaním. „Zapamätajte si, koho budete voliť v riadnych voľbách a v eurovoľbách. Slovensko, hlavu hore!“ zakončil Miroslav Radačovský svoj šokujúci status. Ani tentokrát nezostali Slováci stáť bokom a európskym zákonodarcom poriadne naložili. „To fakt sú tam takí poslanci bez chrbtovej kosti, sebareflexie, tolerancie a zdravého rozumu a úsudku? No zbohom, keď nám takí tupci chcú diktovať, ako máme žiť, či živoriť. To boli vyberaní podľa výšky IQ a úplatnosti, či podľa chorobopisu z psychiatrie? Daj Bože, aby sa tá ich super únia už rozpadla. A vďaka Bohu, že je tam ešte pár normálnych ľudí, ktorí však sú v menšine a tak toho veľa nenarobia,“ napísala Helen Vajglová.

Radačovský dostal výhražný list! „Liberáli“ v europarlamente ukázali, čoho sú schopní
Zdroj: FB / Miroslav Radačovský

„Nemám slov. Len taký veľmi zlý pocit, že je to začiatok konca… Konca demokracie, práva, slobody, slušnosti, ľudskosti, múdrosti, prezieravosti… tých hodnôt, ktoré robia ľudí ľuďmi…,“ pridala Elena Hubertová. „Liberálna žumpa ukazuje svoju slušnosť a mierumilovnosť,“ nedala si servítku pred ústa Jana Jakubová. „Aspoň vidíme, kto nám chce diktovať a rozkazovať. Ľudia bez akejkoľvek morálky, etiky a vzdelania. Čoraz viac sa ponárajú do špiny. Tú špinu však vyťahujú na svetlo ich vlastné skutky,“ napísala rovnako rázne Oľga Zemanová. „Presne tak, fašistickým liberálom neni cudzie ani zmanipulované voľby. Oni idú cez mŕtvoly,“ pridal sa Robert Binda.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články