12 C
Nitra
piatok, 12 apríla, 2024

Doktor Čičala opísal problémy „zdravého“ pacienta po očkovaní. „Takto chorý vraj nikdy nebol,“ hovorí

Experimentálne vakcíny proti COVID-19 boli a sú ako ruská ruleta, tvrdia niektorí. Iba s tým rozdielom, že tu nemáte len dve možnosti, teda byť živý, alebo mŕtvy. K týmto dvom možnostiam totiž pribudli aj byť častokrát chorý, lebo prídete o prirodzenú imunitu a tiež, že budete mať vážne poškodené zdravie, aj s trvalými následkami. Vedia to i mnohí lekári, ktorí sa však o tom neodvážia nahlas hovoriť.

Lekár psychiater Radoslav Čičala sa však o tom hovoriť nebojí, o čom presviedča aj jeho nateraz posledný status. Nie je síce všeobecný lekár, ani infektológ či iný špecialista, ktorý by mohol hodnotiť účinky koronavírusu aj experimentálnych vakcín proti nemu, ako lekár však veľmi dobre vie o čom hovorí a píše. Svoj negatívny názor na vakcíny „zdravia, šťastia, úsmevu“ a všeličoho iného má od samého začiatku. A ako tvrdí, na jeho varovné slová, no nielen na jeho, pomaly ale isto dochádza. Tentokrát ponúka prípad pacienta s podozrením na postvakcinačný syndróm.

Teraz by mali porozmýšľať nad sebou tí zaočkovaní, čo urážali nezaočkovaných

Čičala opisuje pacienta s vekom do 40 rokov, pracujúceho a v minulosti úplne zdravého. Jeho problém? Dal sa očkovať na COVID-19, a to rovno tromi dávkami. Tú poslednú dostal začiatkom roka 2022. Odvtedy je, podľa Čičalu, opakovane chorý. „V lete prekonal COVID-19, kedy mal skoro týždeň vysoké teploty 39 °C. Tie sa mu podarilo mierne zraziť len Paralenom. Ležal v posteli, nebol schopný sa postaviť. Po prekonaní COVID-u sa ešte 2 týždne spamätával, únava…,“ opisuje doktor stav očkovaného pacienta, ktorý, podľa vlastných slov, takto chorý nebol nikdy. „Vždy mu to trvalo tak maximálne dva dni, nikdy nemal také teploty,“ pridáva Čičala.

Doktor Čičala v tom má jasno. Toto si o očkovaní proti Covidu myslí

Podľa doktora to pacienta vystrašilo a začal mať úzkosti, a tak sa dostavil na vyšetrenie. „Prípad samozrejme nenahlásený, nespojený s očkovaním… veď bol COVID pozitívny… v odberoch mal nízky draslík, D-dimery obvoďák nevyšetril,“ skonštatoval na samý záver statusu doktor Radoslav Čičala. Prirodzene, bokom nezostali ani Slováci, ktorí sa v skúsenostiach a názoroch postavili za neho. „Mám kolegyne, ktoré sú už 3x napichané a v priebehu niekoľkých mesiacov 3-4x choré. Príšerný kašeľ. Dá sa s tým niečo robiť?“ napísala Vierka Nachtmannová. „Teraz všetci plačú! Prečo sa nechali nasilu očkovať. Keď vám dakto povie, skočte do studne dolu hlavou, urobíte to?“ pridáva sa Patrik Vrzal.

Doktor Čičala opísal problémy „zdravého“ pacienta po očkovaní. „Takto chorý vraj nikdy nebol,“ hovorí
Zdroj: FB / Radoslav Čičala

„Teraz by mali porozmýšľať nad sebou tí zaočkovaní čo urážali nezaočkovaných a vykrikovali, že si majú platiť za lieky. Čo keby sa teraz karta obrátila a nezaočkovaní by na nich útočili?“ vracia Janka Slezáková úder tým, ktorí útočili na tých, ktorí sa odmietali dať zaočkovať, za čo boli napádaní a mnohí na nich za to vymýšľali všakovaké tresty. „Žiadny lekár vám nedá potvrdenie, že je to od očkovania. Totiž to majú zakázané. Treba si prečítať nežiaduce účinky a budete v obraze. Ešte aj teraz sú ľudia, čo tomu neveria, že je to výsledok očkovania, lebo aj predtým sa očkovalo. Ale nie vakcínou, ktorá bola za 3 mesiace na trhu,“ konštatuje Anna Hrutkaiová.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články