19.8 C
Nitra
piatok, 12 apríla, 2024

Premiérovi sa stačí najesť na pumpe, Lengvarskému stačí jablko s jogurtom

Ľudia živoria a niektorým politikom stačí na obed jablko. Ale výplata im cinkne pravidelne bez ohľadu na to, v akom sú okrese.

Vám príde každý mesiac výplata bez ohľadu na to, v akej farbe je váš okres, ale nám nie – zúfalí podnikatelia v Humennom takýmito transparentmi oblepili svoju reštauráciu. Sú v čiernom okrese, a už to nezvládajú.

https://www.nitranoviny.sk/manzelia-slavomir-a-tatiana-sa-vzburili-obchodne-retazce-prosperuju-a-my-sme-na-kolenach/

Zariskovali a prevádzku nechali otvorenú. Pridávajú sa k nim aj ďalší majitelia podnikov v meste.

Rovnako sa k nim začínajú pridávať aj ľudia v iných čiernych okresoch, napríklad v Topoľčanoch.

https://www.nitranoviny.sk/vzbura-v-topolcanoch-tamojsie-fitko-aj-napriek-ciernej-farbe-okresu-chce-zostat-otvorene/

Zaujímavé však bolo sledovať, keď sa na východ Slovenska vybrali naši politici Heger, kolíková a Lengvarský.

Tv Joj sa ich spýtala, ako riešili v čiernom regióne obed. A tie odpovede stáli za to!

„Ešte som to neriešil, ani ho nevyriešim, lebo ideme na cesty. Niečo si kúpime na pumpe,“ povedal premiér Eduard Heger. „Riešila som dnes obed tak, že som od rána mala dva čaje,“ uviedla ministerka spravodlivosti Mária Kolíková. 

„Na obed budem jesť len jogurt a jablko, to mi stačí už niekoľko rokov,“ uviedol minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský. ​

Nuž, neviem, či je to arogancia alebo naivita, ale takéto „zľahčovanie“ stravy v časoch ťažkej krízy veľa na pozitívnej nálade ľuďom nepridá. Áno, časy sú ťažké,  no politici by sa konečne zamyslieť nad tým, že nie každému cinkne výplata pravidelne každý mesiac a určite nie v takej výške, akú ju majú oni. Navyše, aj vám sa pokojne môže stať, že zostanete bez príjmu a ak nad búriacimi sa ľuďmi ohŕňate nosom, môžete sa raz dostať do ich situácie.

Potom sa naozaj netreba čudovať, že v podstate gastro nepotrebujeme, stačia nám pumpy, nákupné centrá a fabriky.

Premiérovi sa stačí najesť na pumpe, Lengvarskému stačí jablko s jogurtom
 Juraj Šeliga (Za ľudí) sa pred vstupom na Úrad vlády poprechádzal po parku, spoločnosť mu robila bývalá ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (Za ľudí). V parku strávila dvojica asi desať minút, obaja fajčili, rozprávali sa a výrazne gestikulovali. zdroj: Plus 7 dní

Ozaj, a celkom na prekvapili tie nezdravé stravovacie návyky našich politikov. Práve v tomto období by skôr bolo vhodnejšie, aby reprezentovali zdravý životný štýl a nie to, že  si stačí dať za deň dve šálky čaju. To vôbec nie je normálne.

Heňa Ďurovová

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články