12 C
Nitra
sobota, 2 marca, 2024

Celebrity dostali za žrebovanie mastné sumy, prvá línia iba drobné?!

Nový čas sa dnes zameral na honoráre účinkujúcich v Matovičovej lotérii a zverejnil sumy, za ktoré v tejto relácii vystúpili. Poukázal na to, že zatiaľ účinkujúci zhrabli stovky až tisícky eur, pre lekárov, sestričky a ostatný nemocničný personál sa počas zúriacej pandémie, keď padali od únavy na kolená, našiel vtedy covidový príplatok len 7 eur na hodinu. V lotérii sa však minulo okolo 26 miliónov eur! 

Celebrity dostali za žrebovanie mastné sumy, prvá línia iba drobné?!

Medzi hviezdami, ktoré divákov bavili, sa objavili medzi inými aj Janko Kuric, skupina Gladiátor, Peter Lipa či Peter Cmorik a Lukáš Adamec. 

Neznámi účinkujúci z radov lekárov, odborníkov či iných ľudí z prvej línie, ktorí rovnako ako známe osobnosti v programe vystúpili, ostali na začiatku vysielania len s omrvinkami. „RTVS prvé tri relácie vyplatila necelebritným hosťom menej peňazí ako celebritným. Keď sa na to prišlo, vo štvrtej relácii im už dorovnali ako známym tváram,“ píše cas.sk s tým, že sa odvoláva na dobre informovaný zdroj.

Peter Cmorik sa za vystúpenie dostal 3 000 eur, Lukáš Adamec 4 000 eur.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články