6.5 C
Nitra
pondelok, 5 decembra, 2022

Právnik Géci pripravuje výklad nálezu Ústavného súdu, aby otvoril oči Slovákom pri porušovaní ich práv. „Mocní“ o tom ale radšej mlčia

Ústavný súd síce rozhodol, politici, „odborníci“ aj Úrad verejného zdravotníctva na to ale kašlú. A mainstreamové médiá sa tiež rozhodli držať bobríka mlčania. Však nech Slovač trpí a naďalej žije utláčaná nie Covidom, ale jeho vládou.

Koncom roka síce prebehla médiami správa, že Ústavný súd rozhodol o zrušení istých nariadení týkajúcich sa nútenej karantény, ale to ostatné, o čom rozhodli sudcovia sa už ticho mlčí. Rozhodnutia Ústavného súdu sa mainstreamovými médiami, vládnymi politikmi a ich „odborníkmi“ preleteli ako autá Formuly 1 pretekárskou traťou. A úplne zabudli spomenúť, že okrem povinnej karantény sa zrušili aj iné veci. A nielen úplne, ale zrejme i úmyselne. Nechať to tak ale nechce právnik a člen hnutia Republika Marek Géci, ktorý v statuse vysvetľuje, čo pripravuje.

Tak masívne tu neporušovali ľudské práva ani za totality

„Priatelia, pripravujem(e) výklad k nálezu Ústavného súdu (celý nález TU), kde sa medializovalo, že sú zrušené určité vyhlášky. Následne budem riešiť aj podanie na Generálnu prokuratúru za účelom konania v danej veci,“ vysvetľuje Géci a dodáva, že tu nemôže zostať táto právna neistota pričom nechápe, k čomu tu máme super JUDr. Kolíkovú. „Či oni teraz pripravujú ako nás povinne očkovať a od neočkovaných žiadať spoluúčasť na financovaní liečby Cov… ak ochorieme?!“ pridáva právnik a Kolíkovej, Hegerovi a Mikasovi odporúča riešiť toto: „Zákon nemôže splnomocniť orgán výkonnej moci na vydanie predpisu nižšej právnej sily, ktorý by určoval medze základných práv a slobôd. Ústava zveruje právo určiť medze základných práv a slobôd (z dôvodu zachovania povahy ústavnosti týchto práv a slobôd) len zákonodarnému zboru.“ Právnik Marek Géci na samý záver statusu odkazuje: „Sme v práve a poďme im to dokázať!“ Prirodzene, bokom nezostali ani Slováci, ktorí stoja v diskusii za ním.

Kde je osobná a trestná zodpovednosť Hegera, Čaputovej a vlády ak budú mať občania po vakcíne nežiadúce následky? pýta sa právnik Géci

„Presne Marek, zaliezli pod zem. Tak masívne tu neporušovali ľudské práva ani za totality. Je dobre, že im ideš po krku. Toto sa nemôže nikdy zopakovať, že nejaká Kolíkova a Mikas sa tvária, že oni dvaja sú zákon,“ stojí za svojím členom Tomáš Taraba, predseda Život Národná strana. „Dnes už nie je hoax že Covid dostali vo väčšine práve ľudia zaočkovaní, dva, tri krát a sú prenášačmi ochorenia. Ale my ich neobviňujeme, že ochoreli a ani nevoláme po tom, aby si liečbu platili. Jednoducho všetci sú podvedení a toto celé je dobré udržiavaný covidový cirkus a vyvolávanie nenávisti voči neočkovaných a, podľa mňa, zodpovedným za svoje zdravie,“ skonštatovala Eva Gunárová. „Vláda by mala byť okamžite odvolaná z dôvodu nezákonného šikanovania, ohrozovania zdravia občanov, genocídy, zneužívania právomoci, obmedzovania ľudských práv a vlastizrady na občanoch SR. Dopúšťala sa týchto zločinov vedome, protiústavne, čím naplnila status trestnej činnosti proti svojmu národu, za čo musí niesť zodpovednosť,“ pridala Božena Nikolová.

ÚSTAVNÝ súd: Protiústavnosť štátnej karantény a kompetencie MZ SR a hygienikov (dokument)

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články