34.2 C
Nitra
pondelok, 15 augusta, 2022

Kde je osobná a trestná zodpovednosť Hegera, Čaputovej a vlády ak budú mať občania po vakcíne nežiadúce následky? pýta sa právnik Géci

Slovenskí vládni politici sa zaradili medzi tých vo Európe a vo svete, ktorí chcú svojich občanov nanútiť v čo najväčšom počte dať sa zaočkovať experimentálnou vakcínou proti COVID-19. A to po dobrotky aj po zlotky.

„Skúšali to hrozbami aj peniazmi,“ spieva s v piesni od Elánu „Čaba neblázni“, no presne tieto slová platia aj na súčasnosť, keď slovenskí vládni politici nútia ľudí k očkovaniu na COVID-19. Akurát oni to robia v opačnom garde, teda ľudí najskôr „motivovali“ peniazmi, no a keď to nepomáha, ide sa na vec hrozbami. A to od príspevku pri liečbe v nemocnici cez pokuty až po väzenie. Bomba! S takýmto niečím nesúhlasí v statuse nielen právnik Marek Géci zo Život Národná strana, ale ani v diskusii pod ním množstvo Slovákov.

Slovákov nútia sa očkovať, osobnú zodpovednosť ale neprevezmú

Kde je osobná a trestná zodpovednosť Hegera, Čaputovej a vlády ak budú mať občania po vakcíne nežiadúce následky? pýta sa právnik Géci
Zdroj: FB / Marek Géci

„Heger chce odškodňovať seniorov za očkovanie, ale osobnú, trestnú zodpovednosť za toto rozhodnutie zjavne nechce prevziať. Heger je ,,dobrák“, chce predsa odškodňovať za štátne (teda za spoločné) tých, čo chce donútiť očkovať. A kde je osobná, trestná zodpovednosť Hegera, Čaputovej a vlády ak budú mať občania nežiadúce následky?“ píše v úvode Géci. „Donútiť áno, odškodniť nežiadúce účinky za štátne tiež áno, ale tí čo to vymyslia, Slovákov donútia sa očkovať, už osobnú zodpovednosť neprevezmú za svoje rozhodnutie??? Vládna fraška!!! Očkovanie jedine dobrovoľné, senior nie je žiaden nesvojprávny hlupák,“ končí svoj status právnik Marek Géci. A Slováci stoja za ním. „Odškodňovať by nebolo koho, pretože nijaký lekár na Slovensku by nikdy nepotvrdil, že človeku spôsobila vakcína smrť alebo ťažké postihnutie, ochorenia a podobne. Moja vnučka je ťažko postihnutá po povinnom očkovaní a nik rodine nikdy nič nenahradil,“ informuje v diskusii Irena Teová.

https://www.nitranoviny.sk/sokujuce-slova-ruskeho-akademika-to-co-nam-teraz-ponukaju-nie-je-vakcina/

„Odškodnenie za podpis na dobrovoľnom zúčastnení sa experimentu? Hmmm. Tak toto už je ale fakt zlé. Súdiť sa so štátom znamená XY mesiacov, ba až XY rokov. Otázka teda znie, dožijú sa mnohí dôchodcovia odškodnenia od štátu ? Odpoveď si dajte sami,“ pridáva Peter Blanarovič. „Kto bude posudzovať nežiadúci účinok u dôchodcu??? Zasa iba klamstvá, lebo nežiaduci účinok nebude NIKDY po vakcíne, ale vždy to zvalia na niečo iné. Klamú, klamú, klamú… Je to pasca,“ varuje Katarína Vrabcová. „Podľa zmlúv, ktoré sú podpísané s Pfizerom nebude žiadne odškodňovanie, pretože zodpovednosť preberáte vy svojím podpisom. Taká je realita. Všetko ostatné je ťahanie medových motúzov. Treba pozrieť aj iné médiá a odborníkov nielen to, čo nám ponúka mainstream. Keď Lengvarský povie, že je to politické, tak to nie je o zdraví, ale len biznis,“ konštatuje Helena Barančíková.

https://www.nitranoviny.sk/vakcina-je-v-tejto-dobe-ako-aspirin-na-hemoroidy-sokuje-pravnik-peter-weis/

Nútiť ľudí očkovať sa experimentálnou vakcínou je zvrátené

„Potom mi už môže fúkať keď sa mi niečo stane… Debil jeden…Vykrikujú nech si neočkovaní platia spoluúčasť na liečbe, prečo zadarmo liečime narkomanov a alkoholikov??“ pýta sa Janka Sušilová. „V prípade úmrtia a je človek očkovaný, životná poistka prepadá a pozostalý dostanú NIČ!!! Lebo nebožtík sa podieľal na experimentálnej vakcíne. Aj taká je pravda. Zvláštne ako všetci dávajú od toho ruky preč,“ pridáva Majo Rusňák. „Už to je choré, zvrátené a nelogické, že pri očkovaní, ktoré má človeka ochrániť pred chorobou sa vôbec spomína termín odškodnenie. Tak potom aká resp. o čom je tá ochrana? Za svoj život som absolvoval XY očkovaní, ale ani pri jednom sa neuvažovalo o nejakom odškodňovaní po nežiadúcich účinkoch. Toto nie je normálny svet, to kde sme už ako ľudstvo klesli, preboha?“ krúti hlavou nad celou situáciou Rudolf Jaščur. „Nútiť ľudí očkovať sa experimentálnou vakcínou je zvrátené,“ prízvukuje Iveta Kovácsová. „Je to jedno, aj tak by tie vedľajšie účinky nikdy nesúviseli s tým preparátom,“ dodala Nora Pittnerová.

https://www.nitranoviny.sk/toto-je-ta-vakcina-zdravia-sportovci-odkryvaju-to-ako-im-pfizer-poskodil-zdravie/

„Čistá krv: „Pamätajte si, že ak ste stále neočkovaní, prežili ste najväčšiu psychologickú vojnu v histórii ľudstva.“ Už desiatky rokov vymysleli zlý plán. Dokážete si predstaviť, koľko času, koľko zdrojov a koľko práce to stálo? Skúmali všetky možné spôsoby, ako zotročiť vašu myseľ a nechať vás očkovať. Snažili sa vás demoralizovať tým, že všetkými možnými spôsobmi korumpovali spoločnosť. Snažili sa vás ohovárať. Snažili sa vás nalákať peniazmi, darčekmi a odmenami. Snažili sa vás zmiasť a prinútiť vás spochybniť svoju vlastnú realitu a identitu. Snažili sa vás prinútiť pošliapať svoje vlastné zásady, hodnoty a morálku. Podarilo sa im dokonca poštvať vašich blízkych proti vám. Cíti to takmer každý. Väčšina z nich potom skolabovala. Ale ty nie. Len sa zamyslite nad tým, akú veľkou strasťou ste prešli a prekonali. Nikdy si sa nezrútil. Stále nie si očkovaný. Stále máš čistú krv. Všetky ich triky nefungovali. Všetkým, ktorí sa nenechali očkovať, preto posielam „Dobre, vy čestní! Stojte pevne. Som na Vás hrdý!“ napísala Eva Mierková, ktorá priznala, že síce text nie je jej, ale súhlasí s ním.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články