24.1 C
Nitra
sobota, 22 júna, 2024

Ľudia vás nenávidia, opovrhujú zradcami, ktorí predali ich vlasť americkej armáde! Len nech sa boja, čo si zasiali, to budú žať!

Národnou radou sa šíri strach! Presnejšie, strach majú iba tí poslanci, ktorí hlasovali za prijatie „obrannej“ dohody s USA. A to preto, že nahnevaní Slováci im svoj hnev prišli dať pred ich domy aj patrične najavo. A odrazu sú z hrdinov malí vyplašení zajkovia.

Za podpis „obrannej“ dohody Slovenska s USA hlasovalo v parlamente 79 poslancov. Zrejme si mysleli, že ich mená zostanú utajené, lenže stal sa pravý opak. Na svetlo sveta ich vytiahol podpredseda Smeru-SD a rovnako poslanec Národnej rady Ľuboš Blaha. O vlastizradcoch hovorí v statuse aj podpredseda hnutia Republika a tiež poslanec parlamentu Milan Mazurek, podľa ktorého sa teraz koaliční poslanci trasú strachom.

Spáchali VLASTIZRADU! Myslíte si, že sa môžete s ohňom hrať večne?

Ľudia vás nenávidia, opovrhujú zradcami, ktorí predali ich vlasť americkej armáde! Len nech sa boja, čo si zasiali, to budú žať!
Zdroj: FB / Milan Mazurek

„Viacerí koaliční poslanci sa trasú strachom, lebo sa im vraj pred domami organizujú protesty ľudí. Aj ja som bol práve agresívne dotazovaný poslankyňou z Kežmarku, či jej niečo organizujem pred domom, lebo ju vraj musí cez víkend strážiť polícia. Nie, ja nič neorganizujem a je úbohé sa s hnevom obracať na ľudí ako som ja, keď máte nečisté svedomie,“ konštatuje v úvode statusu Mazurek a dodáva: „Uvedomujete si vlastne, čo ste dopustili? Som presvedčený, že ste spáchali VLASTIZRADU! Myslíte, že sa môžete s ohňom hrať večne? Že môžete zrádzať ľudí, ruinovať im životy a ešte Slovensko odovzdať americkej armáde len tak? Že v ľuďoch to nebude vrieť? Teraz iba žnete, čo ste zasiali.“

Keby opoziční poslanci tak veľmi chceli, podpisu „obrannej“ dohody s USA môžu v pohode zabrániť. Keby… myslí si Harabin (VIDEO)

„Ľudia vás nenávidia, opovrhujú zradcami, ktorí predali ich vlasť americkej armáde. Nedivte sa, keď na vás budú na uliciach ukazovať prstom a odpľúvať si pri každom stretnutí s vami,“ pridáva natvrdo republikán, podľa ktorého si to vlastizradní poslanci všetko spôsobili sami dobrovoľne a vedome! „Ja neschvaľujem násilie a myslím si, že si zaslúžite byť obžalovaní a skončiť pred súdom. Napli ste strunu až na prasknutie a neobviňujte za to opozíciu. Dejiny si vás 79 zradcov navždy zapamätajú…,“ končí svoj status Milan Mazurek. A svoje si od Slovákov „zlízli“ proamerickí poslanci aj od Slovákov, ktorí im tiež vôbec nič nedarovali.

Dohoda o obrannej spolupráci? Zrada!

Nech sa trasú strachom a v noci nech rozmýšľajú ako sa zachovali

Ľudia vás nenávidia, opovrhujú zradcami, ktorí predali ich vlasť americkej armáde! Len nech sa boja, čo si zasiali, to budú žať!
Zdroj: FB / Milan Mazurek

„Nedávam nikomu návod, ale keď niekto ohrozí moje deti, moju rodinu, mňa, obmedzí moju slobodu, alebo ako vládny alebo politický činiteľ vystaví moju vlasť nebezpečiu, mám nielen právo, ale aj povinnosť takému človeku akýmkoľvek spôsobom tejto činnosti zabrániť,“ napísal v diskusii pod statusom Ján Vlasko. „Nemá sa nikomu nič zlé priať, no tým 79 poslancom, Čaputovej a vládnej koalícii prajem, aby už nikdy nemali pokojný spánok a báli sa vyjsť na ulicu. Majú len to, čo chceli,“ pripája sa Eva Petríková. „Napíšem tak škaredo, ale trefne.. Nasral si si sám, sám si utri riť. Teraz žite s tým čo ste odhlasovali!“ pridáva natvrdo Martin Marťas Martánek.

Dohoda o obrannej spolupráci s USA: Takéto sú podmienky spolupráce najmenej na desať rokov

„Prašivé svine, teraz budú vyplakávať. Mali plakať vtedy keď hlasovali ZA. Predstavte si tú hnusnú chamraď, oni chcú od ľudí červený koberec. Tak hnusnú zapredanú lúzu som ešte nezažila,“ priznáva Zuzana Stanová. „A ešte ste si tlieskali a objímali ste sa akú veľkú zradu ste na Slovensko spáchali. Už tam v parlamente chýbala americká hudba a tanečky. Nedivte sa, že si ľudia budú odpľúvať pred Vami,“ odkazuje Eva Škojcová. „O čo si koledovali tak sa teraz plní. Nech sa trasú strachom a v noci nech rozmýšľajú ako sa zachovali voči väčšine obyvateľstva. Každého svoj osud dobehne,“ prízvukuje Dáša Radočaniová. „Bez nás rozhodli o našich životoch… Oni sa o svoj život boja???? A my sa nebojíme o svoje životy, životy našich detí? Naša budúcnosť… Len nech sa boja… Čo si zasiali, to budú žať…“ napísala Lucia Kmecová Marcinková.

Zakázaný prejav generálneho prokurátora Žilinku, ktorý mienil odprezentovať v pléne NR SR

Ako chcú na Slovensku fungovať keď už nebudú mať poslaneckú imunitu?

„My sa bojíme očkovania, usákov, za ktoré môžu oni. Aj za to, že napriek 2/3 odporu zradili vôľu ľudí, môžu si za to oni sami. Nech sa boja!“ skonštatovala Beata Ihringová. „Celý čas sa sama seba pýtam, ako chcú na Slovensku fungovať keď už nebudú mať poslaneckú imunitu. Ja by som sa bála na ich mieste. Nie že by som chcela niekoho na niečo nahovárať, ale podľa mňa je len otázka času keď niekomu, kto prišiel o živobytie alebo o blízkych vďaka ich neschopnosti, prasknú nervy. A podľa tohto príspevku to vidím na bezsenné noci u pár poslancov…,“ netají Maťa Balážová. „Samozrejme a zase LEBO OPOZICIA. A ľudia sú slepí, sprostí a nevidia čo sa tu deje!“ píše v diskusnom príspevku Alenka Vričanová.

„Podľa môjho názoru okamžite vláda, ktorá nemala v predvolebnom programe, že chce na území SR cudzie vojska, by mala byť zo zákona rozpustená. Nakoľko do parlamentu sa dostali podvodom a to tým, že zavádzali a oklamali ľudí pred voľbami. A to nie že nemali v programe, ale ešte aj vyhlasovali, že také niečo sa nemôže stať. Je to veľmi nebezpečný precedens. Takto hocijaká strana môže pod sľubmi sa dostať k moci a ísť úplne inou cestou. Preto si myslím, že vláda, ktorá vybočila od predvolebného programu, by mala byť okamžite rozpustená a jedine nové voľby. Len takto sa dá zabezpečiť aby nemohol hocikto tárať pred voľbami niečo iné a po voľbách pomaly strieľať ľudí,“ prízvukuje Štefan Bedecs.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články