9.1 C
Nitra
štvrtok, 23 mája, 2024

Poriadne opitý kolebežkár skončil po páde najskôr na zemi, a potom aj v nemocnici

Na Slovensku sa zvykne hovoriť, že opití majú šťastie. Nie vždy to však platí, pretože občas „príde aj na psa mráz“! A platí to aj v prípade, že sa veziete na kolobežke a máte poriadne „pod čapicou“.

A veruže poriadne pod čapicou mal aj 36-ročný muž, ktorý jazdil v Bytči na elektrickej kolobežke. Ako píše v statuse žilinská krajská polícia, nielenže bol opitý, ale sa pri páde aj zranil a skončil v nemocnici.

Tvrdým dopadom na zem skončila jazda opitého 36-ročného muža na elektrickej kolobežke po miestnej komunikácii v Mikšovej, mestská časť Bytče v okrese Žilina. Opitý muž spadol aj s kolobežkou na zem, pri čom sa zranil. „Dopravní policajti zo Žiliny kolobežkára podrobili dychovej skúške s pozitívnym výsledkom 2,48 promile alkoholu vo vydychovanom vzduchu. Muž bol prevezený na ošetrenie do nemocnice,“ uviedla polícia, ktorá v tejto súvislosti apeluje nielen na kolobežkárov, ale na všetkých účastníkov cestnej premávky, aby dodržiavali jej pravidlá, neohrozovali seba ani iných a hlavne nejazdili pod vplyvom alkoholu.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x