19.1 C
Nitra
streda, 29 mája, 2024

Polícia zadržala muža, ktorý hrozil výbuchom v Komárne

Komárňanským policajtom sa podarilo vypátrať páchateľa, ktorý sa v piatok (14. 7.) večer vyhrážal explóziou v Komárne. Muž oznámil na linku 112, že ak uvidí policajta alebo hasiča na Košickej ulici, tak jeden z vchodov vybuchne.

Na miesto sa okamžite presunuli policajti, psovod so služobným psom, pyrotechnici a plynári. „Obyvatelia dvoch bytových vchodov boli evakuovaní, pričom v jednom z vchodov bola vykonaná aj kontrola bytov s negatívnym výsledkom,“ informovala polícia.

Komárňanským policajtom sa podarilo v priebehu dvoch hodín zadržať podozrivého 19-ročného mladíka. „Ten sa ku skutku priznal a oľutoval ho. Následne bolo zistené, že sa trestného činu šírenia poplašnej správy dopustil už minulý rok. V decembri na linke 112 oznámil, že keď v obchodnom dome na Hadovskej ceste uvidí policajta alebo hasiča, tak obchod vybuchne. Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície v Komárne mužovi vzniesol obvinenie pre trestný čin šírenia poplašnej správy,“ doplnila polícia.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x