23.7 C
Nitra
pondelok, 15 apríla, 2024

Šaľa: Kriminalisti odhalili dvoch drogových dílerov, skončili vo väzbe

Šalianski kriminalisti odhalili dvoch drogových dílerov, ktorí skončili vo väzbe. Policajti na ich odhalení pracovali niekoľko mesiacov, skonštatovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre. Keďže v obidvoch prípadoch ide o obzvlášť závažný zločin drogovej trestnej činnosti, prípady si prevzala nitrianska krajská kriminálka.

V Šali na Hlavnej ulici polícia zadržala 40-ročného muža. Pri sebe mal vrecká so zelenou sušenou rastlinnou látkou. Policajti počas vyšetrovania prípadu zadovážili niekoľko dôkazov o tom, že drogy nielen prechovával, ale aj predával. Na tomto základe bol podozrivý obvinený z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamnej a psychotropnej látky, jedov a prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Príslušný súd rozhodol o väzobnom trestnom stíhaní obvineného.

Rovnako väzobne trestne stíhaný bude aj 42-ročný muž zo Žihárca. Kriminalisti ho zadržali na parkovisku pred obchodným domom v Šali v jeho osobnom aute. Policajti mu v aute našli vrecká s metamfetamínom a na obvinenie muža boli potrebné aj iné zabezpečené dôkazy, informovala polícia.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x