11.1 C
Nitra
streda, 10 apríla, 2024

Peter Casanova: JáMy spriaznených duší

Nedávno sa mi náhodne dostala do ruky kniha Petra Casanovu JáMy spriaznených duší. Čo je to vlastne spriaznená duša?

Peter Casanova: JáMy spriaznených duší

Možno ste sa i vy zamýšľali nad tým akí ľudia vás obklopujú. „Viete, že vás s vysokou štatistickou pravdepodobnosťou v živote čakajú veľmi ťažké chvíle? Také, ktoré možno nezvládnete sami? Sme na to pripravený? Dúfate, že vám pomôže okolie? Ste si istí, že máte nablízku ľudí, ktorí vás nikdy neopustia?“ Nuž, život je skutočne vrtkavý. A ak sa aj snažíte najlepšie ako viete, kedykoľvek môže prísť deň, kedy vás zrazí na dno. Do JáMy.

Hana Repová: Každý, kto píše knihy pod vlastným menom, ide s kožou na trh

Kto vás ale nikdy neopustí? A ako takého človeka skutočne spoznať? „Každý hľadá príťažlivého partnera. Ten komu stačí príťažlivosť fyzická, je spokojný už v okamžiku, kedy vzhľadovo príťažlivého človeka nájde. Takého človeka potom mylne považuje za spriaznenú dušu.“ Čo sa však stane, ak krása pominie? Alebo ak sa krásy nabaží? Alebo uvidí inú krásu? „Dôležitejší než obal je obsah.“

Poviete si. To je jasné. No ako v živote skutočne nájsť osudovú lásku? Kedy márnime čas čakaním na zmenu človeka? Kedy ešte zostať, a kedy už odísť? Nechajte sa inšpirovať zaujímavými príbehmi a múdrosťami knihy, aby ste získali nástroje k tomu, stať sa spriaznenou dušou pre iných.  Áno pre iných. Najprv zvážte akou verziou samých seba ste práve teraz. Všetko chce svoj čas. Rozvinúť vďačnosť, otvoriť oči a začať voňať do širokého okolia.

„Jedine duša vie, kto presne jej chýba. Jedine duša dokáže svoj náprotivok uvidieť a spoznať. Nestačí používať oči. Duše zostali očiam neviditeľné.“

Ako sa vraví, dokonca aj v tejto knihe, nič sa nedeje náhodou. Možno ani mne sa táto kniha nedostala do rúk až takou náhodou akou sa dostala. A ja sa už teraz teším na rozhovor s jej autorom.

Knihu kúpite od 16 Eur.

Lucia Balagová

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x