23.1 C
Nitra
štvrtok, 20 júna, 2024

Hana Repová: Súkromné problémy – Sebastián

“V mladosti okolo neho chodil na univerzitu, ale vtedy ešte netušil, ako mu raz tento dom zmení život. Jemu a každému, kto sa v tom dome ocitol čo len na chvíľu.”

Hana Repová: Súkromné problémy - Sebastián

Kniha Súkromné problémy – Sebastian je štvrtý diel tejto série o štyroch súrodencoch (Tina, Lilly Denis, Sebastian), ktorí sa po nečakanej tragickej smrti rodičov opäť vracajú do Žltého domu, kde vyrastali a prežili detstvo.  A prečo je Žltý dom vlastne žltý? A aké korene títo štyria súrodenci majú? Tak to sa dozviete práve v tejto časti.  Budete prekvapení a možno i nadšení. Dopĺňam, že séria obsahuje aj piaty diel s názvom Kassandra, v ktorom sa rozvinie príbeh nevlastnej sestry.

Hana Repová: Každý, kto píše knihy pod vlastným menom, ide s kožou na trh

Autorka má príjemný štýl, pri ktorom čitateľmi inak často zaznávané rozprávanie v tretej osobe tu vôbec neprekáža. Napriek tomu, že rieši dosť závažné témy a nie núdza o emócie, kniha sa číta ľahko. Touto sériou krásne vykreslila súdržnosť súrodencov a to ako sa navzájom podporujú. Sklamaním môže byť fakt, že knižky tejto série nie sú rovnaké, práve Sebastián má trochu odlišnú obálku a navyše medzi nimi proporčne nesedí, čo v knižnici vyzerá, ako keby knihy k sebe nepatrili.

Obľúbenosť spisovateľky Hany Repovej u čitateľov potvrdilo aj jej 2. miesto v súťaži Panta Rhei Award 2022 v kategórii Slovenská spisovateľka roka. Píše srdcom plným lásky, dobra, harmónie, človečenstva. To charakterizuje  jej knihy. Príjemné oddychové čítanie v tomto uponáhľanom svete.

Knihu kúpite od  9 Eur.

Lucia Balagová

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x