34.2 C
Nitra
pondelok, 15 augusta, 2022

Pellegrini: Z premiéra, ktorý rozprával ľuďom, aké je skvelé opiť sa z vodky ešte pred obedom, sa stal zdravotný poradca

Neexistujúci predseda vlády Eduard Heger dnes k svojej funkcii hovorcu Igora Matoviča pridal aj funkciu nekompetentného zdravotníckeho poradcu.

Pellegrini: Z premiéra, ktorý rozprával ľuďom, aké je skvelé opiť sa z vodky ešte pred obedom, sa stal zdravotný poradca

„Poslucháči Slovenského rozhlasu dnes na vlastné uši počuli, že predseda vlády Slovenskej republiky neexistuje. Namiesto diskusie s premiérom počúvali zdravotnícke okienko, v ktorom sa Eduard Heger hral na zdravotného poradcu. Ten Eduard Heger, ktorý ešte pred niekoľkými rokmi rozprával ľuďom, aké je skvelé opiť sa z vodky ešte pred obedom,“ uviedol líder HLASu Peter Pellegrini.

Exminister Krajčí to priznal: Veľmi dobre vieme, že očkovaní COVID-19 roznášajú veľmi podobne ako nezaočkovaní! (VIDEO)

HLAS považuje za nehoráznosť, že verejnoprávna relácia verejnoprávneho rozhlasu, v ktorej premiér nemá oponenta, nedala dnes ľuďom žiadne odpovede na kľúčové otázky spoločnosti. „Premiér nepovedal ani slovo o tom, ako chce jeho vláda pomôcť ľuďom v extrémne ťažkej sociálnej situácii. Ani slovom nevysvetlil najväčšiu politickú ohavnosť tejto vládnej koalície, ktorá chce napriek všetkým svojim sľubom zmariť referendum odmietaním potrebnej zmeny ústavy.

Heger to poriadne schytal: Fúúúúúj, Hanba či Zlodejská banda!, ale aj Fašista!, kričali rozhnevaní ľudia (VIDEO)

Premiér ani slovom nereagoval na to, že vláda zneužíva políciu na politický boj spôsobom, za ktorý by sa nemusel hanbiť žiaden diktátorský režim. Je to absolútne zlyhanie Eduarda Hegera, ale aj Slovenského rozhlasu,“ dodal Peter Pellegrini.

zdroj: TS

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články