15.9 C
Nitra
pondelok, 15 apríla, 2024

O Fica si v zahraničí už nikto ani bicykel neoprie, tvrdí minister obrany Jaroslav Naď

OĽaNO a najmä jeho šéf Igor Matovič sú asi najväčšími odporcami strany Smer-SD a jej predsedu Roberta Fica. Nikto sa pre to zrejme nediví, že si práve do neho schuti kopol minister obrany Jaroslav Naď, ktorý je členom vládneho hnutia.

Trojnásobný expremiér Robert Fico prežíva v týchto dňoch naozaj krušné časy. Na to, aby skončil za mrežami vyšetrovacej väzby, rovnako ako exminister Robert Kaliňák, sa zatiaľ čaká na súhlas parlamentu. Fico, rovnako ako jeho stranícki kolegovia zatiaľ vypisuje na všetky svetové strany a do všetkých relevantných európskych inštitúcií a poukazuje na to, aké neprávosti sa to na Slovensku dejú. Minister obrany za OĽaNO Jaroslav Naď si ale v statuse poriadne kopol práve do šéfa smerákov s tvrdením, že o Roberta Fica si v zahraničí už nikto ani bicykel neoprie.

Juraj Krúpa z OĽANO: Ľudia okolo Fica sú vlastizradcovia, zapredanci, treba s nimi bojovať   

Fico je boss mafiánov, ktorý zo Slovenska urobil mafiánsky štát

„Keďže vždy a všade, keď sa rozprávam so zahraničnými politikmi, počúvam na Fica len kopec negatívnych poznámok a úplného znechutenia (mimochodom, dosť často až aj na Pellegriniho), naozaj intenzívne som sa pobavil na jeho mimoriadne vtipnom vyjadrení, ako mu volajú zahraniční lídri z krajín EÚ a vyjadrujú mu podporu. To určite,“ konštatuje sarkasticky hneď v úvode statusu Naď, podľa ktorého Fico definitívne skončil. „Baviť sa s ním môže tak maximálne Putin (aj to nadradene, ako jeho de facto šéf) a ešte možno Lukašenko. Už aj jeho kamoši Castro a Kadáfí sú mŕtvi,“ pokračuje minister obrny v rovnakej „humornej“ tónine.

O Fica si v zahraničí už nikto ani bicykel neoprie, tvrdí minister obrany Jaroslav Naď

„To, čo si o ňom myslia krajiny EÚ a NATO, úplne jasne preukazuje článok v The Sunday Times. Je to pre Západ mafián. Boss mafiánov, ktorý zo Slovenska počas jeho vlády urobil mafiánsky štát. A s mafiánmi sa oni nebavia. Tí patria do rúk spravodlivosti…,“ zaťal Jaroslav Naď do živého citujúc niektoré riadky z britských novín. „Fico skončil. A on to vie a veľmi sa bojí. Vie, čo všetko napáchal…,“ píše na samý záver Jaroslav Naď. Nuž ako minister obrany sa pustil do slušnej prestrelky s trojnásobným expremiérom a šéfom vraj najsilnejšej opozičnej strany. Tak sa totiž Robert Fico tituluje, hoci podľa výsledkov prieskumov medzi Slovákmi je predsedom najsilnejšej opozičnej strany Peter Pellegrini z Hlasu-SD.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články