0.1 C
Nitra
utorok, 7 februára, 2023

Monika Beňová: Smer je pevnou súčasťou frakcie európskych socialistov

Poslankyňa Európskeho parlamentu za stranu SMER – sociálna demokracia Monika Beňová sa dnes po zasadnutí frakcie Európskych socialistov vyjadrila k vyhláseniam poslanca Polláka, ktorý sa nechal počuť, že verí, že členovia Európskej sociálnej demokracie nakoniec dospejú k spravodlivému rozhodnutiu a vylúčia stranu SMER– SD z frakcie Európskych socialistov a demokratov.

Monika Beňová: Smer je pevnou súčasťou frakcie európskych socialistov
Monika Beňová, zdroj fb

„Frakcia Európskych socialistov nikdy neuvažovala o tom, že by suspendovala SMER, ja som dnes kolegov oboznámila so situáciou, diskutovali sme o tom. Vyjadrili nám podporu s tým, že my nezasahujeme nijakým spôsobom do vyšetrovania, ale nesúhlasím s tým, aby v rámci vyšetrovania bol líder opozície väznený v kolúznej väzbe, pretože on nikam neuteká, Robert Fico je na Slovensku, bude chodiť vypovedať a toto všetko je len politický boj,“ uviedla M. Beňová vo svojom videu. Dodala, že zajtra bude mať R. Fico videokonferenciu s predsedom strany Európskych socialistov, po ktorom bude informovať o ďalšou postupe.

Zdroj:TS

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články