6.5 C
Nitra
pondelok, 19 februára, 2024

Novinka: Parkovacie miesta pre homosexuálov a migrantov

Progresivistická ideológia segregácie, v tomto prípade nazývaná rozmanitosť, pokročila na ďalšiu úroveň. Okrem vyhradených parkovacích miest pre invalidov majú v nemeckom meste Hanau špeciálne miesta na parkovanie pre vodiča homosexuálov alebo migrantov. Oddelené parkovacie miesta vyhradilo mesto vo svojich podzemných garážach. Ako píše portál echo24, zámerom tohto má byť podľa mestského radného a súčasne predsedu dozornej rady spoločnosti, ktorý parkovací dom spravuje, Thomasa Morlocka pomôcť ľuďom, ktorí cítia „zvláštnu potrebu ochrany.“ Píše o tom web britského denníka Daily Mail.

Novinka: Parkovacie miesta pre homosexuálov a migrantov
foto: freepik


Podzemné parkovisko Hanauer Parkhaus vyhradilo tri špeciálne miesta, na ktoré budú mať prednosť parkovať ľudia z komunity LGBTQ a vodiči migranti. Miesta majú tejto skupine strážiť kamery, mesto však neuviedlo, podľa čoho poznajú, či sa skutočne jedná napríklad o vodičku lesbičku. Morlock k tomu na otázku denníka Bild poznamenal, že parkovacie miesta nie sú vyhradené striktne len týmto skupinám, ale majú im poskytnúť pocit ochrany a podporiť tzv. rozmanitosť.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články