12.1 C
Nitra
štvrtok, 23 mája, 2024

Hrôza: Polonahá žena vypadla pri sexe z balkóna a skončila na streche auta! (VIDEO)

Tak toto sa len tak ľahko nevidí. Oddávať sa sexu na balkóne nie je síce až také výnimočné, ale že pri tom vypadne vaša partnerka von a dopadne na strechu susedovho auta je pravdepodobné, ako že uvidíte pád meteoritu na zem.

YouTube video

A práve takúto prečudesnú dohru mal sex, ktorému sa oddával na balkóne párik rozvášnených zaľúbencov v Tchaj-wanskej metropole Tchaj-pej. Zrejme ani jeden z n ich nerátal s tým, že ich sex bude mať takýto koniec, na ktorý určite ani jeden z nich len tak ľahko nezabudne.

Stačila chvíľka nepozornosti a – namiesto sexu tvrdý pád na strechu auta

Video, ktoré zachytáva koniec ich radovánok, a ktoré doslova trhá internet, zachytila ešte 5. septembra priemyselná kamera. Pointa krátkeho videa je v tom, že polonahá žena vypadla z balkóna a poriadne tvrdo pristála na streche pod ním zaparkovaného auta. A čo celému incidentu predchádzalo? Zrejme poriadne vášnivé milostné hry s jej partnerom a malá chvíľka nepozornosti. Ženu, ktorej po chvíľke pribehol na pomoc rovnako sporo odetý muž, previezli záchranári do nemocnice, kde jej ošetrili našťastie iba ľahké poranenia chrbta. Dobu liečenia odhadli lekári na niekoľko týždňov. Na celej udalosti je pikantné aj to, že pár musí teraz ešte zaplatiť škody na aute, ktoré patrí susedovi z rovnakého domu. Náraz bol totiž taký silný, že strechu auta doslova zdemolovalo.

https://www.nitranoviny.sk/muz-z-okresu-revuca-mal-nutit-zenu-k-poskytovaniu-sexualnych-sluzieb/

Hrôza: Polonahá žena vypadla pri sexe z balkóna a skončila na streche auta! (VIDEO)
Našťastie len ľahko zranenej polonahej sexici pribehol na pomoc rovnako sporo odetý partner. Zdroj: screenshot YouTube.com

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články