15.9 C
Nitra
štvrtok, 6 októbra, 2022

Nitra: Vodič s viacnásobným zákazom činnosti skončil opäť v cele

Ani viacnásobný zákaz činnosti viesť motorové vozidlá neodradil 37-ročného muža, aby si opäť nesadol za volant.

Dopravní policajti ho zastavili na Štefánikovej ulici v Nitre, kde jazdil zo strany na stranu. Pri kontrole bol vyzvaný, aby predložil doklady potrebné na vedenie a prevádzku motorového vozidla. Vodič Volkswagenu Golf predložil iba občiansky preukaz a kúpno-predajnú zmluvu o vozidle. Následne bol podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom, informovala polícia.

Nitra: Vodič s viacnásobným zákazom činnosti skončil opäť v cele
Zdroj: Polícia Nitriansky kraj

Policajti lustráciou zistili, že vodič už má trojnásobný právoplatný zákaz činnosti viesť motorové vozidlá. Ďalší zákaz dostal v decembri v roku 2021, keď dobre naladený priateľsky ponúkal policajtom vianočné koláče. Skončil však v policajnej cele, pretože už bol odsúdený za marenie výkonu úradného rozhodnutia. Neprešiel ani mesiac a muž sa opäť vydal na cesty.

Policajti zároveň zistili, že evidenčné číslo vozidla VW Golf je pridelené vozidlu Škoda Fabia. Vodič bol umiestnený do policajnej cely.

Zdroj: TASR

Foto: Ilustračné NN

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články