6.5 C
Nitra
pondelok, 5 decembra, 2022

Najprv ho prepustili, o pár hodín opäť zadržali! Komentuje Juraj Veverka

Najprv ho prepustili, o pár hodín opäť zadržali!

O prepustení nitrianskeho podnikateľa Najvyšší súd SR ani nemohol rozhodnúť inak, nakoľko podľa decembrového rozhodnutia Ústavného súdu SR boli pánovi Bödörovi porušené jeho ľudské práva.

Nakoľko sú však kauzy Dobytkár a Očistec na súde, dozoroví prokurátori už nemôžu navrhovať väzbu. A tak si Matovičove komando a Špeciálna prokuratúra našli iný spôsobom ako udržať p. Bödöra vo väzbe – zatiaľ len na 48 hodín.

Dôvodom zadržania má byť obvinenie na základe výpovede kajúcnika Bernarda Slobodníka v kauze Judáš z decembra 2020. Známeho podnikateľa držali vo väzbe jeden a pól roka a jediné čo dokázala táto vláda, že využili políciu a kamošov na súdoch či prokuratúre, a tým zneužívali zákony a Ústavu SR, a to len z dôvodu politicko-mocenského boja.

Covidoví papaláši Juraja Veverku

Ak je niekto vinný a je mu vina preukázaná, nech je právoplatne odsúdený. Tak má fungovať právny štát, avšak toto divadlo považujem za účelový a vopred pripravovaný scenár a zneužívanie právomoci verejného činiteľa.

Text: Juraj Veverka

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články