22 C
Nitra
sobota, 13 apríla, 2024

Nebezpeční seniori: Ohrozujú bezpečnosť štátu a sú organizovaná skupina? (video)

Redaktori Českej televízie z redakcie Reportéri vypátrali seniorov, ktorí boli ochotní si s nimi pohovoriť a niektorí z ich dokonca pustili redaktorov k sebe domov. Redaktori to využili na to, aby odhalili, ako sú vlastne seniori nebezpeční. Pozrite si vo videu pár ukážok z reportáže Pravda na reťazi.

Nebezpeční seniori: Ohrozujú bezpečnosť štátu a sú organizovaná skupina? (video)

Petr BOHUŠ: Médiá s nami manipulujú a šíria propagandu. Keď ľudia zistia, ako veľmi im médiá klamali, mnohé z nich zaniknú

Pointa spočíva v tom, že seniori si posielajú desiatky emailov s informáciami podstatne odlišnými, ako ich zdieľajú mainstreamové médiá a to je problém. Seniori majú ohrozovať bezpečnosť štátu a vyzerá to tak, že sú dokonca organizovaná skupina. Reťazové emaily sú český fenomén zameraný na staršiu generáciu, hovorí redaktorka v spomínanej relácii. Tá patrí k najzraniteľnejším skupinám obyvateľstva, pokračuje.

Kto straší viac, seniori, alebo redaktori televízie? Seniori tvrdia, že v televízii sa nehovorí všetko, a prekrúca sa tam pravda, ale kto by im to mal veriť?, pýta sa s poriadnou dávkou irónie Petr Bohuš na stránke modryjelen.cz.

Video si rozhodne pozrite:

YouTube video

(nn, freepik)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x