28.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Naposledy plačem: Skutočné príbehy, ktoré zanechajú mnoho otáznikov

Knihy Zdenky Wenzlovej Švábekovej vami otrasú. Skutočné príbehy, ktoré zanechajú mnoho otáznikov a  zmiešané pocity. Otvoria oči a neraz aj ústa. Presne toto čakajte aj pri čítaní knihy Naposledy plačem.

Naposledy plačem: Skutočné príbehy, ktoré zanechajú mnoho otáznikov

Ste pripravení na nečakané emocionálne zvraty? Na desivé scény pravdivého života, ktoré sa náhle menia, pod vplyvom lásky, aspoň dočasne? Na príbeh dieťaťa, dievčaťa, ženy, milenky, matky, vdovy? Toľko zvratov v živote jedného človeka. „…ale v tie nekonečné sekundy som si prisahala, že nezhorím…“ Možno budete občas chcieť knihu i radikálne odložiť.

Zdenka Wenzlová ŠVÁBEKOVÁ: Bojujeme za práva zvierat a človeka nechávame zomierať v kanáli ako krysu

Niekedy i všetko možno spraviť „napríklad žiť bez mamy v čase, keď som ju veľmi potrebovala, variť, upratovať, vychovávať deti, milovať, vážiť si človeka, lásku, šoférovať, riadiť firmu, hotel, jednať s ľuďmi… a predsa vás nikto neuchráni od nelásky?

Naposledy plačem: Skutočné príbehy, ktoré zanechajú mnoho otáznikov
Lucia Balagová

„Vyriešenie“ situácie je v príbehu tragické. A vy sa šokovane pýtate: Naozaj to muselo skončiť takto? „Naposledy plačem“, povedala hlavná hrdinka spisovateľke po dlhom rozprávaní, ktorým jej zanechala svoj príbeh. A vy sa pýtate: Ako by to malo byť správne?

Knihu kúpite od 9,90 Eur.

Lucia Balagová

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články