18.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Naď to opäť poriadne schytal. Jeho verejná výzva zabrala. Najskôr ho zničil Uhrík, potom ministra dorazili rozhnevaní Slováci

Oheň svárov medzi politikmi ohľadom „Dohody o obrannej spolupráci medzi SR a USA“ horí čím ďalej tým viac. O jeho rozdúchanie sa najviac postaral minister obrany Jaroslav Naď, ktorý niektorým poslal verejnú výzvu.

Na to, aby si našiel vnútorného nepriateľa, nepotrebuje Jaroslav Naď ani veľa úsilia. Stačí mu na to čokoľvek, čo sa mu nepáči. No a teraz sa mu nepáči to, že sa ľuďom nepáči Dohoda o obrannej spolupráci medzi SR a USA. A keďže mu zrejme došlo, že za to nemôže všetkým nadávať do dezolátov, opíc a niečo tomu podobnému, tak si vybral niekoľko najhlasnejších kritikov spomedzi politikov a expolitikov, ktorým adresoval verejnú výzvu. O odpovedi politického analytika, historika, neúspešného prezidentského kandidáta a expredsedu strany socialisti.sk Eduarda Chmelára sme už písali, teraz vám prinášame odpoveď šéfa hnutia Republika a europoslanca Milana Uhríka, ktorý ju tiež adresoval v statuse, na úvod ktorého konštatuje, že minister Naď je zbabelec. Bokom v mohutnej kritike ale nezostali ani Slováci.

Jedinou jeho úlohou je zapredať Slovensko Amíkom

„No môže toto urobiť normálny chlap? Najprv mi Naď adresuje verejnú výzvu, že ak tu budú nejaké americké základne, tak odíde z politiky. Ale ak nebudú, tak mám odísť ja. A keď mu na to odpíšem, tak ako urazené decko môj komentár (so stovkami lajkov za pár minút) zmaže a ešte ma aj zablokuje. Ale inak bude vykrikovať do médií o „chlapských výzvach“,“ začína svoj status Uhrík, podľa ktorého sa majú veci takto:

1) O tom, aké zbrane budú Američania skladovať na letiskách a čo budú robiť za plotom nebudeme vedieť my Slováci nič, lebo tam bez ich súhlasu už nebudeme mať prístup. Jasné, že sa nepriznajú, čo tam skladujú. A jasné, že poskoci ako Naď a Korčok budú do Denníka N vždy tvrdiť, že tam nič nie je. A aj keď sa tam budú týčiť americké rakety k nebu, tak Naď povie, že to sú kvety priateľstva

2) Som presvedčený, že o pár mesiacov (max rokov) Naď už v politike nebude, a bude si užívať za odmenu kariéru na teplom miestečku niekde v Kalifornii. Podľa mňa je jeho jedinou úlohou zapredať Slovensko Amíkom. A potom hajde preč… Veď po slovenských uliciach už aj tak nebude môcť chodiť, ľudia by ho uštvali za vlastizradu. Čiže ako sa s ním mám staviť o to, že z politiky odíde?! Veď on už de facto odišiel… Už dávno to vyzerá tak, že robí viac pre americkú ambasádu.

Ján Čarnogurský: Minister obrany Jaroslav Naď je podvodník! Tvrdí bývalý premiér a prikladá k tomu aj dôkazy. Vrátane vyjadrení Naďa o dohode s USA

„Takže toľko k ministrovi Naďovi a jeho infantilnej „chlapskej“ výzve, ktorú nedokáže dodržať ani na FB, nie to ešte v realite. Ak by téma odovzdania slovenských vojenských letísk nebola tak vážna, tak by som na mentálne výlevy Naďa na FB ani nereagoval. Aj týmto spôsobom však chcem ukázať akej hrozbe čelíme. Sú to nenávistní fanatici, plní hnevu a agresie. Neštítia sa ničoho, zničia všetko. Musíme ich zastaviť!“ konštatuje s výzvou na záver Milan Uhrík. A čo si myslí, ako zareagovali ľudia? To, čo si o našom ministrovi obrany myslia je veru poriadne ostré a zrejme sa mu to ľahko čítať nebude.

Dohoda o obrannej spolupráci s USA: Takéto sú podmienky spolupráce najmenej na desať rokov

Naď je taký istý slizký had ako celá koalícia

„Naď je vlastizradca a mal by byť za to aj potrestaný. A rovnako aj tí ostatní, ktorí zahlasujú za túto vlastizradcovskú zmluvu. A aj Čaputka, ak to podpíše, čo určite podpíše! Škoda, že nemáme trest smrti za vlastizradu, lebo potom míňať naše peniaze na takéto zrúdy je hriech!“ myslí si Viery Bv. „Veď on ani nie je chlap… iba taký záprdok z modrou knižkou,“ konštatuje Eva Efka Repková. „Záprdok nemôže byť chlapom,“ pridáva Jozef Mikuš. „Jarko je produktom Ameriky a za podpis tejto zmluvy by predal aj svoju mať. Treba podporiť referendum a vlastizradcov časom pozatvárať do väzenia!“ konštatuje Róbert Kapala. „Takých ako on v Čine strieľajú,“ dodáva Vladimíra Dudášová.

„Keby pán minister bol štátnik a rozumel geopolitickej situácii vo svete, prehodnotil by ako štátnik svoje hodnotenia najsilnejšieho partnera na spoluprácu, ale on má asi ozaj sľúbené nejaké zábezpeky v jeho kariére. Len či sa mu to oplatí, na zradu sa nezabúda. Zradcom nakoniec najviac pohŕda ten, v prospech koho sa zrádza,“ píše v diskusii Jozef Marťák. „Keď som mu jedného času písal mail, prečo dal Sliač Amíkom, vysmial ma, že je to klamstvo a nemám počúvať také reči. Hoax sa potvrdil ako pravda, a ten posera nemá ani toľko cti aby to priznal,“ prízvukuje Peter Krausz. „Naď je taký istý slizký had ako celá koalícia…,“ myslí si Slávka Dubcová-Krátka.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články