21.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Heger: Čo je lepšie, ako si dať vodku rovno na obed? Potom budete svieži, a ja som toho živým dôkazom! (VIDEO)

Politici by mali byť ľudia, ktorí medzi svojimi „poddanými“ užívajú patričnú úctu. Prirodzene, nikto nechce, aby boli iba obyčajní „suchári“, ktorí sa nedokážu zasmiať či zažartovať si aj na svoj účet, ale predsa len… Ak už niektorý z nich z úst vypustí slová, ktoré by mali byť vážne, a oni sú pritom úplne na smiech, tak je to na zamyslenie.

Portál nitranoviny.sk už priniesol „kabaretné“ vystúpenia exministra spravodlivosti a expredsedu Najvyššieho súdu Štefana Harabina i trojnásobného premiéra a šéfa Smeru-SD Roberta Fica. Ak by si niekto myslel, že súčasný dočasne poverený premiér Eduard Heger je v humore iba do počtu, tak zostrih videa, ktoré zverejnil člen hnutia Republika Marek Kurta, vás presvedčí o opaku.

Heger ako jednotka sviežosti

Slováci sú národ, ktorý rád a často oslavuje. S tým je prirodzene späté aj požívanie alkoholu. Kto by náhodou nevedel, tak náš súčasný dočasne poverený premiér Eduard Heger z OĽaNO bol kedysi úspešným predajcom vodky, ktorý sa dokázal dokonca presadiť aj na americkom trhu.

Štefan Harabin ponúkol Slovákom zopár „perál“ z tlačoviek Roberta Fica

„Oslavujte, ale s mierou, pretože, ako náš pán premiér hovorí: „Čo je lepšie, ako si dať vodku rovno na obed, potom budete svieži, a ja som toho živým dôkazom.“ A to teda pre alkohol nie je najlepšia vizitka. Živé dôkazy toho, ako vyzerá Heger ako jednotka sviežosti, sú na konci videa,“ napísal v krátkom statuse na sociálnej sieti Telegram Marek Huta. Portál nitranoviny.sk zvykol priniesť prepisy z videí, ktoré zverejnil, teraz to ale nespravil, pretože by to celé stratilo autenticitu. A to by bola škoda. Tak teda držte si klobúky a nechajte sa unášať „humorom“ à la Eduard Heger.

Zdroj: Telegram / Marek Kurta

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x