19.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

My šetríme a oni? Erik Kaliňák vytiahol na svetlo vládne odmeny. No….

Desiatky eur bežným ľuďom vs. desaťtisíce eur svojim ľuďom.

Matovič vraj v utorok schválil hypersonický výbuch v boji proti zdražovaniu na Slovensku. O tých smiešnych číslach, ktoré schválili na tento rok bolo už povedané veľa a ja len dodám – almužna.

Teraz vám ukážem, ako naozaj vedia OľaNÁci pomôcť, keď ide o ich ľudí.

Ako minule, tak aj tento rok som požiadal všetky ministerstvá, aby mi prezradili, ako štedro sa odmenili svojim verným za rok 2021.

Fico sa opäť „rozohnil“. A dôvod? Odstávka ropy a opičie kiahne. Jeho slová však tnú do živého

Ak sa pýtate, prečo až teraz, tak preto, lebo už 5 mesiacov dolujeme tieto informácie z vlády, ktorá údajne vládne otvorene, transparentne a nepotrebuje nič tajiť. Napriek tomu Mikulec, Naď a Gröhling hrajú už 5 mesiacov blbých a jednoducho nám tieto informácie, na ktoré máme zo zákona nárok, zatajujú. V poriadku, veď vy, čochvíľa skončíte a potom sa na to pozrieme.

My šetríme a oni? Erik Kaliňák vytiahol na svetlo vládne odmeny. No....

Poďme na to:

Veronika Remišová – ikonický mentálny ťahúň tejto vlády – dala šéfovi svojej kancelárie 17 tisíc a svojej pravej ruke a najväčšej kamarátke 21 tisíc. Takto sa bojuje Za ľudi.

Gestor rozvratu právneho štátu Mária Kolíková prejavila svoju solidaritu nielen rušením súdov, ale aj plejádou deväť tisícových odmien svojim najbližším.

Richard Sulík uchopil boj so zdražovaním svojsky a svojej neúspešnej kandidátke okrem teplého miesta na ministerstve poskytol aj skutočne efektívnu pomoc – úctyhodných 9 tisíc eur.

Kto iný si od OĽaNO zaslúži viac ako 11 tisícovú odmenu v zdravotníctve, než môj rovesník, ktorý ako generálny riaditeľ vypracoval schválené rušenie nemocníc.

Poďme ďalej, Natália Milanová, (kto?) ministerka kultúry, svojim generálnym riaditeľom 13 tisíc sem, 13 tisíc tam.

Pán Korčok, čím si Váš riaditeľ kancelárie vyslúžil odmenu vo výške 14 tisíc eur?

Nesklamal ani ekoterorista Budaj a svojej riaditeľke sekcie enviro-projektov priznal po minuloročných 7 a pol tisíc eur tento rok protiinflačných 15 tisíc.

Štyri eurá na detské prídavky obyčajným ľuďom, 17 tisícové odmeny svojim ľuďom. To je Igor Matovič a pravda o jeho boji proti papalášizmu a zdražovaniu.

„Lovári“ spod Zobora chcú zmeniť život rómskej komunity k lepšiemu, pridal sa k nim aj známy muzikant!

Suverénne najviac nás však vstal odchod dedolesa a jeho družiny. Šéfke kancelárie 18 tisíc šesťsto. Hovorcovi 22 tisíc a riaditeľovi, ktorý mal strážiť transparentnosť 28 tisíc sedemsto eur.

Takže tak, priatelia. Kým na televíznych obrazovkách hovoria o potrebe prepúšťať štátnych úradníkov a nám o uťahovaní si opaskov, tak realita vyzerá úplne inak. Svojim rozdávajú desiatky tisíc na odmenách a vybraným Slovákom poznačeným ich neschopnosťou a hádkami, dávajú desiatky eur.

YouTube video

(ts)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články