16.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Milujete veterány? V Branči máte jedinečnú príležitosť pokochať sa ich krásou

História je krásna a mnohí ju chodia obdivovať na hrady či zámky. História je však krásna aj pri pohľade na vozidlá, ktoré majú za sebou už niekoľko desiatok rokov. A práve historické veterány budú môcť obdivovať ľudia v Branči neďaleko Nitry.

Mnohí malí aj veľkí priaznivci štvorkolesových tátošov sa do historických vozidiel doslova zamilovali. A práve takí sa môžu prísť pokochať na kráse veteránov do Branča, kde sa v sobou 12. augusta uskutoční na miestnom futbalovom štadióne 3. ročník Veterán auto moto retro show so začiatkom o 10.00 hod, ktorý organizuje Klub priateľov historickej techniky. Medzi 10.30 a 12.00 si budú môcť prítomní pozrieť ukážky jazdnej polície (hipológia) a tiež špeciálneho dopravného oddelenia. Tá správna show začne od 13.00 hod spanilou jazdou všetkých veteránov, ktorá by mala trvať do 15.00 hod.

Milujete veterány? V Branči máte jedinečnú príležitosť pokochať sa ich krásou
Zdroj: FB / Klub priateľov historickej techniky Branč

Po vystúpení kapely Forum bude od 16.00 do 17.00 hod vyhodnotenie zrazu spolu s ocenením a žrebovaním cien. Na záver bude všetkých až do 22.00 hod opäť zabávať skupina Forum. Pre deti je pripravená zábava vo forme skákacieho hradu, chutnej cukrovej vaty a tiež možnosť odfotiť sa s maskotom podujatia.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x