31.5 C
Nitra
utorok, 28 júna, 2022

Milo Kráľ: A predsa sa točí, samé hviezdne obsadenie (video)

Začiatkom septembra prichádza Milo Kráľ opäť s novým videoklipom, ktorý nesie názov ako celý nový album – A predsa sa točí.

Milo Kráľ: A predsa sa točí, samé hviezdne obsadenie (video)
Milo Kráľ

„Pieseň sa nahrávala ako jedna z posledných. Hrá a spieva v nej dokopy 17 hercov a muzikantov, úplne presne 14 hercov, traja muzikanti,“ prezrádza okolnosti, za akých klip vznikol autor hudby, textu a režisér videoklipu i samotný interpret Milo Kráľ.

„Klip vznikal súbežne s nahrávaním piesne. Okrem nahrávania v štúdiu zachytáva posledné dni nakrúcania seriálu Nový život. Hrajú v ňom herci zo seriálu a aj štáb. S láskavým dovolením Paľa Polnera – šéfa projektu a režiséra Jana Nováka (účinkuje v klipe aj v piesni), sme mohli „točiť“ v reálnom ateliéri. S kameramanom Vladom Strakom sme si vyslovene kradli zábery a potom z nich vyskladali tento klip. Odhaľujeme v ňom zákulisie, proces výroby seriálu a množstvo ľudí, ktoré sa na ňom podieľa. Je to v podstate obrazová koláž, ktorá v spojitosti s textom a ironickým charakterom piesne snáď vytvára nejaký význam. Ďakujem všetkým účinkujúcim, snáď ich to skôr poteší ako nahnevá.“

Milo Kráľ: A predsa sa točí, samé hviezdne obsadenie (video)

V klipe spievali a hrali: Barbora Švidraňová, Alžbeta Stanková, Zuzana Norisová, Lucia Vráblicová, Janka Zednikovičová a Janka Oľhová, Milo Kráľ, Kamil Mikulčík, Janko Jackuliak, Alexander Bárta, Ondrej Kovaľ, Jan Novák, Róbert Mankovecký, Jozef Vajda, ale aj Simona Kollárová, Helena Krajčiová, Michaela Drotárová, Henrieta Mickovičová, Ján Dobrík, Max Bolf, Tomas Kamenár, Juraj Loj a štáb seriálu Nový život.

A predsa sa točí:

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články